Skocz do zawartości

530d regeneracja wtryskiwaczy


Severo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie chcialbym zapytac bardziej doswiadczonych kolegow o regeneracje.

Jakies 3 miesiace temu zaczeło mi rzucac silnikiem nie chodzil na wszystkie gary po przejechaniu paru km np stojac na swiatlach rzucalo cala buda. Moj przyjaciel mechanik mowi ze wtryski 100% ale ze akurat zmienial prace i nie mial mi gdzie ich wyjac to zawiozlem do warsztatu specjalizujacego sie w bmw wyjeli wtryski stwierdzili ze dwa byly juz z polifta zalozone wymienili mi je na te ze 184km i zawiezli do regeneracji zaplacilem 1700zł + inne rzeczy razem wyszlo ponad 5 tysiecy ale nie wazne. Odbieralismy autko i mowimy jeden do drugiego ty on nie chodzi jak powinien ten koles z warsztatu twierdzil ze to sie zaraz ulozy ^^ po 2 tyg wrocilo auto do niego bo znowu zaczelo rzucac buda ale nie jak za 1 razem wyjal wtryski zawiozl na reklamacje po tygodniu stwierdzil ze ten facet nie chce mu ich zrobic bo to sa rzeczy uzywane i maja prawo pasc i ze przeciez gdybysmy wymienili koncowki i iglice to by chodzilo ale koszt 650zl wtedy za sztuke a ja to co ty tam robiles i odp nie otrzymalem. Zawiozl do innego ten zrobil i po 3 tyg znowu to samo kupil potem niby 6 innych wtroskow mialem doplacic 800zl powiedzialem ok ale jesli to bedzie jezdzic dobrze ze nie doplacilem bo znowu 2 wtryski maja kape i znowu mam mu kolo srody auto odstawic co mam robic i jakie sa koszty rzeczywiscie pomocy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze mnie naciagaja to wiem dlatego chcuialem wiedziec ile to powinno kosztowac.. bo niemam juz sily do nich i oddam auto ostatni raz jesli teraz te wtryski padna to sam je wyjme zawioze do regeneracji dam im wydruki z kazdego wtrysku fakture na biurko i karze zaplacic bo mam juz dosc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.