Skocz do zawartości

E60 czy E65


h4x4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , na początek się przedstawię i napisze coś o sobie, mam na imię Adam i chce kupić sobie na dłuższy okres autko , szczerze mówiąc nigdy nie miałem odczynienia z BMW ale wiele osób mówi ze to nie zawodne auta.

Moje doświadczenie z motoryzacja zaczęło sie 7 lat temu moje pierwsze auto:

 

- VW PASSAT SPORT 1.9 TDI 2003

-AUDI A6 1.9TDI 2004

-VW SHARAN 1.9TDI 2004

-SKODA OCTAVIA II 2006 1.9TDI

-AUDI A4 1.9 TDI 2003

-Alfa Romeo 147

 

Jak widzicie wszystko w diesel wiec chce diesla 3.0 silnik w BMW nie chce innego bo te sa najlepsze każdy mechanik mi to powiedział czy tez znajomy. Jestem elektronikiem i auta z grupy VAG mam opanowane w elektronice.

Mam dylemat ponieważ mieszkam w Anglii i 3 czy tez 4 razy do roku będę chciał wracać do PL jak wiadomo to 2000tys km wiec chce jechać komfortowo. Oba auta mi sie podobają ale nie wiem czy 7 nie będzie za duza gabarytowo.

I nie wiem co wybrać czy E60 czy E65 w 3.0 obydwie mi sie podobają ale czasami tez lubię trochę sportowo czy tez dynamicznie jeździć i niewiem czy sobie poradzi z tym E65 Lubie dbać o własne autko no ale nie wiem co rozważyć jakie głębsze i poważniejsze sa problemy tych aut jednym sie psuja a drugim nic sie nie dzieje od czego to zależny. Na co zwracać uwagę przy zakupie i przy użytkowaniu tych aut.

Dodam jeszcze ze wybierałem spośród aut takich jak:

 

- AUDI A6 C6 2.7 TDI

-PASSAT B6 2.0 TDI 170 KM

- TOUAREG 3.0 TDI

-SKODA OCTAVIA 2.0 TDI RS

 

Napisze wam jakie mniej wiecej warunki czy tez jakimi środkami i oczekiwaniami sie kieruje:

 

- budżet 40 tys.

- auto komfortowe a zarazem dynamiczne

- oszczędne i mało awaryjne jeśli o nie dbam i robię wszystko pod względem eksploatacji

- z przebiegiem kolo 200 tys

- rocznik 2004 w gore

- na dłuższy okres do wlanego użytku

 

To mniej więcej na tyle , mam nadzieje ze pomożecie mi w wyborze.

 

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.