Skocz do zawartości

h4x4

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez h4x4

  1. h4x4 odpowiedział(a) na h4x4 temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    Aby wyjasnic i zakonczyc temat mam zamiar kupic e60 530d dynamic drive i pozniej doposazyc do bogatej wersji . Pozdrawiam
  2. h4x4 odpowiedział(a) na piotrek772 temat w Sprzęt audio i video
    Zalezy jaki kabel masz . Mozesz miec 2 tonowy albo 1 tonowy . Jesli masz 2 tonowy czyli masz 2 sygnaly tony niskie i wysokie i teraz wszystko zalezy jaki masz sprzet podłączony do odtwarzania.?
  3. Zrobiles ten subofer ?
  4. h4x4 odpowiedział(a) na h4x4 temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    W Polsce do 40 tys zl.
  5. h4x4 odpowiedział(a) na h4x4 temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    Zarejestrowane w pl , ze wzgledu na to ze tu ubezpieczenie na mnie wychodzi 6 tys czyli okolo 30 tys zl rocznie , a w pl kolo 1000 zl :)
  6. Witam , na początek się przedstawię i napisze coś o sobie, mam na imię Adam i chce kupić sobie na dłuższy okres autko , szczerze mówiąc nigdy nie miałem odczynienia z BMW ale wiele osób mówi ze to nie zawodne auta. Moje doświadczenie z motoryzacja zaczęło sie 7 lat temu moje pierwsze auto: - VW PASSAT SPORT 1.9 TDI 2003 -AUDI A6 1.9TDI 2004 -VW SHARAN 1.9TDI 2004 -SKODA OCTAVIA II 2006 1.9TDI -AUDI A4 1.9 TDI 2003 -Alfa Romeo 147 Jak widzicie wszystko w diesel wiec chce diesla 3.0 silnik w BMW nie chce innego bo te sa najlepsze każdy mechanik mi to powiedział czy tez znajomy. Jestem elektronikiem i auta z grupy VAG mam opanowane w elektronice. Mam dylemat ponieważ mieszkam w Anglii i 3 czy tez 4 razy do roku będę chciał wracać do PL jak wiadomo to 2000tys km wiec chce jechać komfortowo. Oba auta mi sie podobają ale nie wiem czy 7 nie będzie za duza gabarytowo. I nie wiem co wybrać czy E60 czy E65 w 3.0 obydwie mi sie podobają ale czasami tez lubię trochę sportowo czy tez dynamicznie jeździć i niewiem czy sobie poradzi z tym E65 Lubie dbać o własne autko no ale nie wiem co rozważyć jakie głębsze i poważniejsze sa problemy tych aut jednym sie psuja a drugim nic sie nie dzieje od czego to zależny. Na co zwracać uwagę przy zakupie i przy użytkowaniu tych aut. Dodam jeszcze ze wybierałem spośród aut takich jak: - AUDI A6 C6 2.7 TDI -PASSAT B6 2.0 TDI 170 KM - TOUAREG 3.0 TDI -SKODA OCTAVIA 2.0 TDI RS Napisze wam jakie mniej wiecej warunki czy tez jakimi środkami i oczekiwaniami sie kieruje: - budżet 40 tys. - auto komfortowe a zarazem dynamiczne - oszczędne i mało awaryjne jeśli o nie dbam i robię wszystko pod względem eksploatacji - z przebiegiem kolo 200 tys - rocznik 2004 w gore - na dłuższy okres do wlanego użytku To mniej więcej na tyle , mam nadzieje ze pomożecie mi w wyborze. Pozdrawiam Adam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.