Skocz do zawartości

BMW 318 E91 VIN: WBAVW11040A274429


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

od dłuższego czasu poszukuję tego jedynego BMW. Wybór padł na 318d E91 w wersji 143KM. 5 miesięcy szukałem aż znalazłem!

 

Cena 8500 EUR

rok produkcji 01/2008

przebieg 181000km

VIN: WEAVW11040A274429

 

Wyposażenie samochodu:

 

ABS

Felgi aluminiowe 16''

Poduszka powietrzna pasażera

Komputer pokładowy

Czujniki parkowania

Elektryczne szyby

ESP

Kierowca

Klimatyzacja

Klimat

Reflektory

Kierownica wielofunkcyjna

Światła przeciwmgielne

Dla pojazdu palenia

Poduszka powietrzna po stronie

Wspomaganie kierownicy

Podgrzewane siedzenia

Sportowe fotele

Technologia Start / Stop

Tempomat

Kontrola trakcji

Immobilizer

Reflektory ksenonowe

Centralny

 

http://i354.photobucket.com/albums/r418/tmki87/1_zpsd8a03417.png

http://i354.photobucket.com/albums/r418/tmki87/3_zps94209242.png

http://i354.photobucket.com/albums/r418/tmki87/2_zps48c23a03.png

 

Samochód marzenie, idealne w każdym calu! Wyposażenie max, brakuję navi której akurat nie chcę. Budżet 8k EUR. Będę musiał powalczyć, mam nadzieję, że nie polegnę :). Z rozmowy z właścicielem jedyne co było wymieniane to klocki hamulcowe 2 lata temu.

 

Zdaję sobie sprawę, że ciężko wydać rzetelną opinię na temat rentowności zakupu patrząc po zdjęciach i opisie. Nie mniej jednak jak mógłbym Was prosić o analizę i informacje na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu to będę niezmiernie wdzięczny!

 

Pozdrawiam,

Tomasz

Edytowane przez tmki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Samochód marzenie, idealne w każdym calu! Wyposażenie max

 

Skoro tak piszesz, jesteś już zdrowo nakręcony na to auto i żadnych negatywnych opinii nie przyjmiesz (znamy to z autopsji na tym forum).

Wyposażenie max: hehe dobry dowcip. Ja powiedziałbym, że bardzo przeciętne.

 

 

Z rozmowy z właścicielem jedyne co było wymieniane to klocki hamulcowe 2 lata temu.

 

Pytanie czy można zaliczyć na plus to, że przez taki okres nic przy aucie nie było robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jednak wychodzę z innego założenia. Po to założyłem temat na forum bo jestem otwarty na negatywne opinię. Jeżeli dostrzegasz coś na poziomie merytorycznym o czym można podyskutować to proszę napisz swoje wątpliwości. Aktualnie Twoja opinia nie wnosi nic konkretnego/merytorycznego. Jedyne co ma na celu to pochopne nacechowanie moich zamiarów. Spróbuj być ponad to :). Bardzo proszę o Wasze opinie na temat samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jednak wychodzę z innego założenia. Po to założyłem temat na forum bo jestem otwarty na negatywne opinię. Jeżeli dostrzegasz coś na poziomie merytorycznym o czym można podyskutować to proszę napisz swoje wątpliwości. Aktualnie Twoja opinia nie wnosi nic konkretnego/merytorycznego. Jedyne co ma na celu to pochopne nacechowanie moich zamiarów. Spróbuj być ponad to :). Bardzo proszę o Wasze opinie na temat samochodu.

 

 

 

Zeby cis konkretnego napisac to trzeba cos konkretnego widzieć a yt wkleilam jakies trzy zdjecia z duppppy i chcesz mnie. Pouczać ?

Widocznie sprzedawca nie ma nic ciekawego do pokazania wiec przysłał ci zdjecia ktore może sobie wsadzić .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby cis konkretnego napisac to trzeba cos konkretnego widzieć a yt wkleilam jakies trzy zdjecia z duppppy i chcesz mnie. Pouczać ?

Widocznie sprzedawca nie ma nic ciekawego do pokazania wiec przysłał ci zdjecia ktore może sobie wsadzić .

 

Zluzuj z tym pretensjonalnym tonem. Zobacz, że z tych nerwów pozjadałeś polskie znaki :). W tym bełkocie jednak zauważyłem, że posługujesz się zwrotem "nic ciekawego". Jestem przekonany, że zdjęcia mają więcej do zaoferowania niż Twój niż Twój post. Pozdrawiam i życzę lepszych dni.

 

pozdrawiam,

pogromca frustratów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.