Skocz do zawartości

Jak zaktualizowac Road Map Europe Premium CIC krok po kroku


speed1211

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witam!

mam problem z aktualizacją map, e91 LCI 11/2008, dysk, port USB w schowku, nawigacja CIC. Pobrałem mapy z torrenta podanego gdzieś wyżej, wrzuciłem na pendrive (64gb, 32gb, FAT32, NTFS) - plik i folder a po podłączeniu zero reakcji na ekranie. Jestem skazany na płyty czy ma ktoś może jeszcze jakiś pomysł? Z góry dzięki!


xe12eixtq0xy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeżeli masz soft w navi z 2009 roku albo wcześniej to z usb nie pójdzie, a tak wskazuje rok produkcji auta oraz to że nie idzie po wsadzeniu USB. Zostaje wtedy tylko DVD lub aktualizacja oprogramowania navi. Niestety bez kompa nie pójdzie. Chociaż z foty widać, że ktoś wrzucił mapy z 2011 roku, ale mógł to zrobić przez DVD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mnie przerażało nagrywanie DVD, więc sobie odpuściłem i pojechałem do kogoś kto ma sprzęt do aktualizacji, bo zwykłym kablem k+d can tego nie zrobisz. Wysypie się podczas aktualizacji. Chłopak za 300 zł wgrał najnowszy soft do navi i zmienił mi język na Polski. Będziesz też potrzebował kod FSC do noej mapy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dziękuje serdecznie za odpowiedź. Mapy raczej z DVD, mam pudełko z org płytkami i wydruk z FSC. Ok, w takim razie będę działał z płytami, przeraża mnie tylko ten czas aktualizacji z wykorzystaniem DVD...

 

najlepiej aktualizacje robić z USB(szybciej niż DVD i nie ma problemów z odczytem płyt), z DVD tylko wgrywać dla starych oprogramowań w jednostkach CIC.

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

mam problem z premium do F02 z 2011 roku. Ściągnąłem z https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=344119 wersję WEST, wrzuciłem na dysk 250GB sformatowany do exFAT i po wpieciu w usb w schowku na rękawiczki dysk załącza się i wyłącza i tak w kółko. Przy wersjach MOVE/NEXT tego problemu nie ma odrazu wyskakuje aktualizacja map na tym dysku.


PS.

W navi na końcu oznaczenia mapy jest "2011i" czy to przez to "i" jest problem?

Aktualizacja najnowszych map/Kodowanie/Zmiana oświetlenia/ambientu wewnątrz auta - zapraszam PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Powiem ci że mam jeden z gratisow 32GB, jest wolny, że masakra i tego pendriva moje auto nie widzi. Reszte 32GB głownie sandiska łapie bez problemu. Na 64GB nigdy nie próbowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Powiem ci że mam jeden z gratisow 32GB, jest wolny, że masakra i tego pendriva moje auto nie widzi. Reszte 32GB głownie sandiska łapie bez problemu. Na 64GB nigdy nie próbowałem.

 

SanDisk możesz sformatować na fat32? Czy jest exfat? I ten drugi gratisowy jaki format?

Aktualizacja najnowszych map/Kodowanie/Zmiana oświetlenia/ambientu wewnątrz auta - zapraszam PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło z sandiska 64gb z exfata dałem na fat32, tylko problem z wyświetleniem wersji zaaktualizowanej, jak wchodze w wersje to mam pusty wyświetlacz nie wyświetla jaka aktualnie mapa jest zaaktualizowanej. Cały proces aktualizacji przebiegł ok.

Aktualizacja najnowszych map/Kodowanie/Zmiana oświetlenia/ambientu wewnątrz auta - zapraszam PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Witam,

mam problem z premium do F02 z 2011 roku. Ściągnąłem z https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=344119 wersję WEST, wrzuciłem na dysk 250GB sformatowany do exFAT i po wpieciu w usb w schowku na rękawiczki dysk załącza się i wyłącza i tak w kółko.


PS.

W navi na końcu oznaczenia mapy jest "2011i" czy to przez to "i" jest problem?

 

A może mu po prostu prądu brakuje w USB, tam nie mozna przeciazac gniazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
CIC nie uciągnie, polecam USB 32GB.

 


lepiej uzyc dobrej jakosci usb 32GB sformatowane fat32. aby uniknac niepotrzebnych problemow

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, mam maly problem....sciagnalem mapy do CIC 2018r, po rozpakowaniu mam cos takiego :


pkbgd (katalog)

config.nfm


po otwarciu tego pkbgd pojawila mi sie dluga lista kolejnych katalogow i jeszcze innych ikon. Piszecie, ze na kazdej plycie dvd ma byc wlasnie to co wyzej opisalem, ale jak mam to zrobic jak tylko jeden mi se rozpakowal o wadze 22,3gb ? dzieki z gory ? a moze sam musze kombinowac, jakos dzielic je ? rok temu tak nie musialem robic. pomozcie.


foto.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.