Skocz do zawartości

Ncs expert problem z kodowaniem


neopl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z NCS Expert od jakiegoś czasu mam problem moją E61 2005 rok cały czas mi wywala błąd COAPI-2041 wrong ecu coding index AE60ccc: CODIERINDEX 0Ah , czy z CAPPL czy z LMA to samo , a nie dawno kodowałem sobie światła do jazdy dziennej i działało wszystko . Teraz chciałem dokodować MP3 i nic nie moge zrobić . Używam interfejsu D-can USB . Instalowałem juz różne wersje INPY i ncs expert i dalej to samo , aktualizowałem spdaten i też lipa albo to samo albo inny błąd albo całkiem sie rowala NCS . Już sam nie wiem skąd wziąść pewną dobra i świeżą wersje NCS Exper i INPY a aktualnymi SPdaten , ani w czym leży problem , może ktoś coś podpowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już sobie poradziłem . Jak by ktoś miał podobny problem to po aktualizacji plików sp-daten trzeba jeszcze zaktualizować ncs experta ja miałem wersje 3.0.8 i po aktualizacja sp-daten nie miałem już błędu coapi 2041 ale pojawił się inny coapi 1043 chyba i zainstalowałem BMW standard tools 2.12 i wszystko poszłu musze tylko zmienić język spowrotem na angielski po mam teraz wszystko po niemiecku ale to już pikuś . Nie rozumiem tylko dlaczego w zeszłym roku tym samym NCS expert 3.0.8 wszystko działało a teraz przestało , sterownikó przecież nie aktualizowałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.