Skocz do zawartości

wyciek płynu chłodniczego - proszę o pomoc


janosig

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam BMW e46 330ci z 2003r. i mam problem z wyciekiem płynu chłodniczego ,a mianowicie:

Wyciek jest w okolicach pompy wody którą już zresztą wymieniłem ,ale wyciek dalej pozostał, a wygląda to tak że leci gdzieś koło pompy na wentylator a wentylator rozpryskuje to po całej kabinie silnika wzdłuż wentylatora tak i w efekcie mam ubytek płynu i przy tym śmierdzi płynem.

 

Szukałem tego ale niestety ja i mój mechanik nie jesteśmy w stanie tego zlokalizować dlatego proszę o pomoc za co z góry wszystkim dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam BMW e46 330ci z 2003r. i mam problem z wyciekiem płynu chłodniczego ,a mianowicie:

Wyciek jest w okolicach pompy wody którą już zresztą wymieniłem ,ale wyciek dalej pozostał, a wygląda to tak że leci gdzieś koło pompy na wentylator a wentylator rozpryskuje to po całej kabinie silnika wzdłuż wentylatora tak i w efekcie mam ubytek płynu i przy tym śmierdzi płynem.

 

Szukałem tego ale niestety ja i mój mechanik nie jesteśmy w stanie tego zlokalizować dlatego proszę o pomoc za co z góry wszystkim dziękuje.

 

Nie znam budowy tego silnika , ale obstawiam , że w okolicach pompy wody może być termostat i obudowa już poszla.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janosig witaj !

Jak Ty sam i twój mechanik nic nie może znaleźć to wątpię czy ktoś sie pokusi o wskazanie na 100% z jakiego miejsca to cieknie .

Tu wirtualnie nie wiele się podziała, auto na kanał lub podnośnik odpalić maszynę a jak nic nie widać to pozdejmować osłony .

Porobić fotki i tu zamieścić

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.