Skocz do zawartości

Czy to wina opon?


MARTIN36

Rekomendowane odpowiedzi

Od momentu jak zmieniłem opony podczas jazdy na koleinach mam odczucie jak by mi tyl samochodu latal,a gdzy skrecam to tak jak by kolo mnialo odpaść,chcial bym was zapytać czy na feldze 17 mam opony 225x50 czy te opony powodują mi ten brak konfortu jazdy?Prosze o napisanie jakeopony by były najbardziej dobrane do bmw e39 520i z 99r felgi mam 17 M5

 

 

viewtopic.php?f=72&t=117890

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony masz dobre, na 225/50 komfort jazdy powinien byc ok. sprawdz cisnienie w kołach to tak na początek moze jest za mało i opona pływa, osadzenie felgi itp. jesli nie to stawiam na luzy w zawieszeniu tylnym. tuleje pływające, czesto luz jest na tylnym krótkim wahaczu na sworzniu.

 

na zimowych mogłeś tego nie czuć bo miales pewnie mniejsza i wężsżą felge do tego lżejsza i zwykle po założeniu cięższych alu czuć dopiero wszystkie niesprawnosci zawieszenia.

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.