Skocz do zawartości

Klocki hamulcowe


salesperson

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

BMW, seira 1, 2006 rok

mam pytania:

1. czy jeśli wymienię klocki hamulcowe to komputer sam zresetuje dotychczasowy poziom kilometrów do wymiany klocków i ustawi nowy poziom czy musi ktoś to zrobić samodzielnie? jaki poziom najczęściej jest ustawiany po wstawieniu nowych klocków?

2. czy polecacie jakieś klocki oryginalne BMW w dobrej cenie?gdzie kupować? jakie są ceny za przód i za tył?

3. jakie ceny tarcz?

4. czy opłaca się to robić w ASO - jak wygląda to cenowo?

4. jak jeździć aby wymieniać jak najrzadziej ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie polecam klocki maxgear sa super bo są tanie a to najwazniejsze.

tarcze hamulcowe tez maxgear robi...

najgorzej z czujnikami zuzycia klockow bo najtansze sie zaczynaja od 30plnow

zeby zersetowac zuzycie klockow w komputerze musisz wejsc w ukryte menu w liczniku... (wpisz odpowiednie haslo w szukajce)

jak jezdzic zeby nie wymieniac.... zeby bylo bezpiecznie to mozesz hamowac silnikiem i recznym... wtedy klocki dluzej pożyja..

ASO to drozyzna !! omijaj szerokim lukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej cypisek21,

 

dzieki za odpis,

Nie chodzi o to zeby bylo tez jak najtaniej ale w miare dobrej jakosci,

Czy jesli zaklad nieautoryzowany wymieni klocki z czujnikami to oni tez zrestartuja to w tym ukrytym menu?

chce zrobic przeglad oleju, filtrow, klimatyzacji, oleju hamulcowego i przeglad w ASO ale klocki i tarcze sa tam bardzo drogie wiec zastanawiam sie aby zrobic to gdzie indziej, wy tez tak robicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku ja sobie jaja robilem !!!!

Klocki EBC REDSTUFF Tarcze ASO czujniki juz nie tak istotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie jeszcze nie wrzuciłem EBC narazie mam klocki z ASO ale jak dojade tarcze to wrzuce ten zestaw na 100% mimo ze komplet przednich tarcz do mojej 1er w aso to masakra :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosuj się do zasad panujących w tym dziale i popraw temat.

 

Ja zawsze stosowałem elementy od ATE i Zimmermann'a. Tarcze i klocki mają bardzo dobrej jakości.

Reset przegiebu klocków można zrobić samemu, bez wchodzenia do menu ukrytego. Ale masz jedno podjeście, jak skasujesz drugi raz na zapiętych czujnikach to będzie błąd,i żeby go skasować trzeba bedzie jechać do ASO albo wpiąć się interfejsem po OBD2. Sam to przerabiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile sztuk w aucie czego jest jest napisane na realoem.com 2 szt potrzebujesz przod i tyl oddzielnie u siebie mam ate i dziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz - http://czescidobmw.pl/?gclid=CLPfkMSmsL0CFZDKtAod3XoAwA.

Mogę polecić, bo sam zostawiłem tam sporo forsy i nigdy nie było problemu.

 

Co do wyboru to ilu uczestników tyle zdań. Każdy chwali co innego. Najlepiej zadzwoń do tego sklepu, porozmawiaj, a coś Ci doradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja jedynka pomyka na ATE tarczach i klockach ATE Ceramic i bardzo sobie chwale - wszystko kupione w sklepie poleconym wyżej, jeśli chcesz kupic tarcze w dobrej cenie napisz do mnie na priv mam komplet na tył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.