Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie ,

 

moje kolejne być może ostatnie podejście do kupna E60tki

http://allegro.pl/piekne-bmw-520i-170km-xenon-z-niemiec-oplacona-i4079905671.html

 

Ktokolwiek wie , ktokolwiek widział ?

 

Będę bardzo wdzięczny za rozkodowanie VIN i ewentualne opinie co komu się nawinie

a może ktoś widzial na żywo

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz ceny aut i te z niska cena nie maja napisane bezwypadkowe w ogłoszeniu

 

http://suchen.mobile.de/auto/bmw-520-limousine.html?useCase=RefineSearch&features=XENON_HEADLIGHTS&__lp=21&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&maxFirstRegistrationDate=2004-12-31&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de

 

 

Po drugie znam osoby ktore naprawiają e60 wstawiając wiary i spowrotem wysyłają je do Niemiec gdzie idą od ręki bez sprawdzaniana przeglądzie aso bmw itp itd .

 

Dlatego 30 tys za e60 jest cena bardzo niska i trzeba auto bardzo dobrze sprawdzić :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz ceny aut i te z niska cena nie maja napisane bezwypadkowe w ogłoszeniu

 

http://suchen.mobile.de/auto/bmw-520-limousine.html?useCase=RefineSearch&features=XENON_HEADLIGHTS&__lp=21&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=2003-01-01&maxFirstRegistrationDate=2004-12-31&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine&lang=de

 

 

Po drugie znam osoby ktore naprawiają e60 wstawiając wiary i spowrotem wysyłają je do Niemiec gdzie idą od ręki bez sprawdzaniana przeglądzie aso bmw itp itd .

 

Dlatego 30 tys za e60 jest cena bardzo niska i trzeba auto bardzo dobrze sprawdzić :cool2:

 

 

ok no rozumiem ale tu cena nie jest 30 tysięcy a 36 tysięcy i na dodatek to jest auto z roku 2003 więc najstarsze z E60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejmij opłaty, transport i zarobek handlarza i będziesz miał kwotę ok. 25 tys. zł. Nadal wierzysz, że w De da się za taką kwotę kupić porządne e60?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego do mnie przyjeżdżają klienci którzy wcześniej oglądali po 15 aut albo szukają auta pół roku ja czasem sam niewiem

Czy sprowadzać trupy czy dalej dobre ale sprzedaż jest mniejsz :?:

 

Ostatnio dzwonił do mnie klient ze jego kolega Kupil u mnie rok temu auto i jest zadowolony i on tez chce zeby, mu przywiózł e60 w beżowej skórze musi byc sedan z xenonem manual itp serwisowane i cena 30 tys zł :duh:

 

Powiedziałem mu ze niestety nie ma szans żebym to zrobił bo za 30 to można mieć e39 2002-2003 full wersje 530 z masazem dupy itp ktora wyglada jakby była z2010 roku ale co zrobic jak sąsiad kupil e60 530 w mpakiecie :mrgreen: za30 tys sam sie przyznał ze auto miało wstawiona dupę. I licznik cofnięty ale. Chodzi dobrze :cool2:

Mysle ze na każde auto jest klient ważna jest cena auta kto ile chce. Dać .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz gdzie pisałem szukaj auta ktore ma wyciagi z TUV i napraw tam sa przebiegi wpisane wtedy masz przynajmniej 100% pewności ze ktos to naprawdę serwisowal ,

.

Po drugie lepiej kupic auto drożej i sie cieszyć użytkowaniem niż cały czas dikladac do trupa ja niewiem czy to auto ktore. Pokazałeś jest dobre czy nie poprostu dałem ci ogłoszenia żebyś zobaczył po ile one stoją a to E połowa lub większość aut w Polsce jest tańsza niż w Niemczech to juz inna sprawa .

 

Pamiętaj ze nikt nie wozi idealnych aut bo takie kosztują nawet 2 razy drożej wozi sie auta na których można zarobić zależy tylko kto i ile chce przytulić ,ostatnio sprzedałem 4 auta dwa tu na forum i dwa do innego klubu bmw a zeby było śmiesznie to te dwa tu poszy bez zdjeć na otomoto i ludzie kupili zadowoleni tylko ze aua nie były z tych najtańszych .

 

Szukaj i sprawdzaj a nie wytopisz.

I pamiętaj ze okazja to kupic dobre auto a nie tanie.

 

Takie sie wozi :cool2:

Bedzie lekko przetarty bok i licznik oryginał :cool2:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-530i-xenon-lpg-klimatronic-leder-navi-autom-kumhausen/191952888.html?lang=de&pageNumber=5&__lp=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&negativeFeatures=EXPORT&daysAfterCreation=1&damageUnrepaired=ONLY_DAMAGE_UNREPAIRED

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.