Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Radom, Szwajcaria.. pewnie był nieźle uszkodzony i tam nikt nie chciał go robić więc go wzięli do Polski za grosze i tu po taniości zrobili ;) ale mogę się mylić :)

Jak nie masz daleko to jedź, samochody często na zdjęciach wyglądają pięknie a co do czego.. :D

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno auto do oceny które udało mi się wyszukać i zdecydowanie mi się podoba a mianowicie:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-pakiet-m3-ID6ydXPZ.html#664d5db660

Proszę dajcie znać jeśli cos ciekawego macie do powiedzenia na temat tego modelu albo na co zwrócić uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno auto do oceny które udało mi się wyszukać i zdecydowanie mi się podoba a mianowicie:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-pakiet-m3-ID6ydXPZ.html#664d5db660

Proszę dajcie znać jeśli cos ciekawego macie do powiedzenia na temat tego modelu albo na co zwrócić uwagę.

 

To Anglik

 

Cena-coupe-rok-mpakiet - nierealne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Co myślicie o tym E90 320i ? Z opisu ogłoszenia tak w miarę wiarygodnie to brzmi i dość pewnie. Macie może jakieś uwagi albo pytania jakie można zadać ?

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-320-salon-polska-bezwypadkowy-full-serwis-oryg-przebieg-ID6yiPl7.html#1c958cb9fe

 

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Co myślicie o tym E90 320i ? Z opisu ogłoszenia tak w miarę wiarygodnie to brzmi i dość pewnie. Macie może jakieś uwagi albo pytania jakie można zadać ?

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-320-salon-polska-bezwypadkowy-full-serwis-oryg-przebieg-ID6yiPl7.html#1c958cb9fe

 

 

Z góry dzięki

Jeżeli deklarowany przebieg jest prawdziwy i nie rozbita to bym się chyba nie zastanawiał za długo, zmieniarka, HiFi głośniki, navi,. Cena trochę powala jak za 9 letnie auto, no ale jak nie trzeba pakietu startowego robić (oleje filtry itp), oprócz napraw lakierniczych, no i może ma 2 kpl kół (a nóż widelec ma) to cena jest uczciwa.

Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą wyżej wygląda na uczciwą ofertę bez ściemy jednak wychodząc z założenia że lepiej nikomu nie ufać to sprawdzić trzeba :) Nie ma co pytać tylko wsiadać jechać oglądać bo raczej wszystko jest podane w aukcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Cena trochę powala jak za 9 letnie auto...

 

 

Przecież te auta tyle kosztują... Nie rozumiem co tutaj ma powalać w tej cenie. Myślenie typowego polaka który widzi aukcję za 25tyś i sie dziwi czemu auta za 35tyś są tak "drogie" są dla tego bo taka jest wartość rynkowa zadbanego egzemplarza z niskim przebiegiem. Moim zdaniem oferta na pierwszy rzut oka fajna i warto się nią zainteresować a kupowanie E90 poniżej 30tyś moim zdaniem w 90% kończy się stękaniem bo kupiło się gów*o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kupowanie E90 poniżej 30tyś moim zdaniem w 90% kończy się stękaniem bo kupiło się gów*o.

Może trochę generalizowanie bo są tacy co kupili E9X za o wiele więcej i problemów sporo, ale takich co kupili "okazyjnie" jest tutaj wieeeelu.

 

Co do auta to wygląda nieźle ale brakuje zdjęcia lewego boku, brakuje zdjęcia fotela kierowcy, obtarty zderzak przód po prawej stronie i po lewej też coś widać, wyposażenie nawet niezłe poza brakiem xenonów, zawieszenie tył należy na pewno sprawdzić bo według mnie trochę za nisko już zszedł jak na stock.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt może troche za ogólnie to powiedziałem, bo sam pomogłem w kupnie E90 z mikro przebiegiem za 28tyś ale fakt faktem jest taki, że większość aut w dobrym stanie jest powyżej 30tyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Cena trochę powala jak za 9 letnie auto...

 

 

Przecież te auta tyle kosztują... Nie rozumiem co tutaj ma powalać w tej cenie. Myślenie typowego polaka który widzi aukcję za 25tyś i sie dziwi czemu auta za 35tyś są tak "drogie" są dla tego bo taka jest wartość rynkowa zadbanego egzemplarza z niskim przebiegiem. Moim zdaniem oferta na pierwszy rzut oka fajna i warto się nią zainteresować a kupowanie E90 poniżej 30tyś moim zdaniem w 90% kończy się stękaniem bo kupiło się gów*o.

 

Z roku np 2005 kompletnego golasa bez navi skóry multi kiery grzanych foteli tempomatu kompa sensorów w manualnej klimie i z silnikiem np 150 km też dał byś 30 tyś ??? bo jak dla mnie 25 tyś to i za dużo za takiego golca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to ile dla kogo jest za dużo, ani też o to kto ile by za coś dał .... rynek rządzi się swoimi prawami a nie czyimś widzi mi się, za pewnie auta trzeba zapłacić po prostu większe pieniądze, nie bronię tutaj akurat tej konkretnej oferty bo mnie się to auto nie podoba i też bym za nie tyle nie dał ale śledzę rynek dokładnie i wiem że jak jest tanio to jest jeden kluczyk zero książek i historii oraz GWARANCJA tyle że do bramy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zdobadz vin, ale deska wyglada na poliftowa, no chyba ze ktos zmienil tylko nakladki na pakiet schowkow.

Prawa strona do weryfikacji na miejscu, bo wneka drzwi była raczej lakierowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co tu oceniać. Cena mówi sama za siebie jaka to "okazja". :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wpadło mi w oko takie cudo http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6yjsCw.html#252adf4d4d

myślicie koledzy że warto jechać oglądać ?

Sprzedający mówił, że auto przyjechał z Itali w całości, jedynie w Polsce miało parkingówkę i malowany drzwi, błotnik, i zderzak. Ma zdjęcia, więc można zweryfikować.

Co sądzicie o tej ofercie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Z Włoch w całości... Baju baju. Od kiedy to obcierki parkingowe wymagają malowania trzech elementów. :mrgreen:

 

Prawy reflektor zaparowany, poducha w kierownicy ma jakąś dużą szparę, pierwszy raz widzę coś takiego w patelni. Kontroler Idrive nie ma gumki dookoła? W ringi włożone jakieś chińskie ledy.

 

Zdjęcia kiepskie i zrobione tak żeby niewiele było widać. Prawego boku nie ma wcale, silnika nie ma...

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Te rzeczy które wypisałem nie eliminują egzemplarza, ale szczególna ostrożność wskazana. Do 30k ciężko będzie o uczciwe E90 320d, ale po jakimś czasie się znajdzie.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Włoch w całości... Baju baju. Od kiedy to obcierki parkingowe wymagają malowania trzech elementów. :mrgreen:

 

Prawy reflektor zaparowany, poducha w kierownicy ma jakąś dużą szparę, pierwszy raz widzę coś takiego w patelni. Kontroler Idrive nie ma gumki dookoła? W ringi włożone jakieś chińskie ledy.

 

Zdjęcia kiepskie i zrobione tak żeby niewiele było widać. Prawego boku nie ma wcale, silnika nie ma...

 

 

A co niby z Włoch przyjezdzaja same uszkodzone? Poznaj temat i sie wypowiadaj. Od kiedy sie maluje? Od zawsze? Malując błotnik i zderzak w 99% przypadków musisz cieniować drzwi do błotnika, a nawet błotnik z drugiej strony, chyba ze chcesz zostawić różnice ościeni.

 

Powoli przestaje widzieć sens we wrzucaniu aut do oceny, bo merytoryczność ocen pogarsza sie w zastraszajacym tempie. Za droga, za tania, 100% walona, 100% kręcona, złe zdjęcia - koszmar.

 

Interesuje Cie jakieś auto? Jedz je oglądać a nie karmisz "ekspertów" kolego, być może przez opinie ludzi którzy nie maja pojęcia o tym co piszą kiedyś nie kupisz dobrego auta! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.