Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wygląda na to że tapicerka w środku zmieniona?

Rzeczywiście, wyskakuje:

Upholstery LEDER DAKOTA/D3 SATTELBRAUN (LCD3)

Popytam o to, orientujesz się może ile kosztuje sprawdzenie w serwisie stanu auta? EDIT: chodzi mi o przybliżone koszty sprawdzenia w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie :D

 

Ostatnio zawracałem dupę na forum czy warto kupować używanego diesla w e90 i po kilku przemyśleniach zrezygnowałem i postanowiłem szukać dla siebie benzynki. Chce mieć napewno w e91

zastanawiam się teraz nad 318i (136/144ps) nie jestem rajdowcem wczesniej miałem e46 320d 136ps i mocy wystarczało, czy stosunek mocy do masy w e91 318i jest w miarę akceptowalny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cześć wszystkim, prosiłbym o opinię w sprawie tej Beatki:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-tapicerka-skora-ostrygowa-wielofn-kierownica-mpakiet-naped-4x4-staly-ID6yj2n5.html#9c8c8188f3

Jak Wy ją widzicie? Ta kierownica mogła być jako dodatkowe wyposażenie?

Byłem, oglądałem, nie polecam. Tapicerka nie wymieniona tylko obszyta na nowo. Widać, że ktoś przyoszczędził na tapicerze. ;) Właściciel na początku twierdził, że zrobił to bo mu się kolor nie podobał. Po dłuższej rozmowie przyznał się, że miała pewną większą przygodę dlatego kierownica, obszycie (bo poduszki), i do tego kilka części karoserii zmienione. Po zużyciu materiałów widać gołym okiem, że sporo ponad 250k nalatane. Właściciel śmiało zejdzie do 40k PLN. Rozrząd do wymiany i to "na już"!

Dla pedantów: Stan lakieru wymaga pomocy polerki.

Edytowane przez 0okm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dwa miesiące za późno. :D
Przecież napisałem, że nie polecam! ;) Żart oczywiście. Co kto lubi. Przez mocno szkodową przeszłość osobiście bym nie kupił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.