Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak nie można jak można kupić tanio 3 litry e91 :D

http://allegro.pl/bmw-325d-197ps-xenon-sport-pakiet-alu17-i5792459985.html

+ opłaty to pewnie z 6 tyś będzie.

No ale ja za tą kwotę bym się nie odważył tego auta kupić. W zeszłym roku za 33 tyś 2007 rok 2 litrową z podobnym wyposażeniem i to się obawiałem że za tania, a i tak się okazało że ma trochę na sumieniu i pakiet startowy był droższy :D

Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie można jak można kupić tanio 3 litry e91 :D

http://allegro.pl/bmw-325d-197ps-xenon-sport-pakiet-alu17-i5792459985.html

+ opłaty to pewnie z 6 tyś będzie.

No ale ja za tą kwotę bym się nie odważył tego auta kupić. W zeszłym roku za 33 tyś 2007 rok 2 litrową z podobnym wyposażeniem i to się obawiałem że za tania, a i tak się okazało że ma trochę na sumieniu i pakiet startowy był droższy :D

 

 

Sport-pakiet i po liftingu, nic tylko brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie można jak można kupić tanio 3 litry e91 :D

http://allegro.pl/bmw-325d-197ps-xenon-sport-pakiet-alu17-i5792459985.html

+ opłaty to pewnie z 6 tyś będzie.

No ale ja za tą kwotę bym się nie odważył tego auta kupić. W zeszłym roku za 33 tyś 2007 rok 2 litrową z podobnym wyposażeniem i to się obawiałem że za tania, a i tak się okazało że ma trochę na sumieniu i pakiet startowy był droższy :D

 

 

Sport-pakiet i po liftingu, nic tylko brać :)

hehehe no nie doczytałem ... serio okazja :)

Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie można jak można kupić tanio 3 litry e91 :D

http://allegro.pl/bmw-325d-197ps-xenon-sport-pakiet-alu17-i5792459985.html

+ opłaty to pewnie z 6 tyś będzie.

No ale ja za tą kwotę bym się nie odważył tego auta kupić. W zeszłym roku za 33 tyś 2007 rok 2 litrową z podobnym wyposażeniem i to się obawiałem że za tania, a i tak się okazało że ma trochę na sumieniu i pakiet startowy był droższy :D

nie 6 bo w 4 tyś sie z taką Bmw bez problemu zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, posiadam ten silnik w e92 n52b30a z 272 koniami (n52k). aktualny stan licznika 202 tyś.

 

Od wymiany oleju 3.800km ubyło 2 kreski na kompuetrze.

 

Zapewne czeka cie wymiana uszczelki podstawy filtra oleju (mój przypadek) i od pokrywy.

Padające magnet ventyle od vanosa.

Spalanie na poziomie 12l/100km mieszane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem na kupnie bmw e 90 318 320 po lifcie .Budzet do 50 tys, zalezy mi na w miare zadbanym egzemplarzu.Czy za te pieniadze kupi cos w miare czy lepiej odpuscic.Jestem tu nowy za wszelkie porady i pomoc dziekuje z gory.http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-full-opcja-navi-pl-menu-nowe-opony-serwis-diesel-ID6ydY81.html#412b6fa486;promoted http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-efficientdynamics-krk-waw-uwaganowe-lancuchy-rozrzadu-dwa-komplety-kol-ID6ycSBj.html#dbe62dca16

Wrzucilem tu 2 oferty ,zawsze mozna cos utargowac:-) Prosze o oceny.Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się druga opcja :mrgreen: Wszystko ładnie pięknie pisze że zakupił w 2015r przy przebiegu 194tyś potem wymienił olej 9 tyś Km wcześniej :D jak to możliwe jak przebieg jest podany 200tyś :norty: To tylko szczegół ale jak już szukasz dobrego samochodu to najpierw sprawdź po ile chodzą na zachodzie w wyposażeniu takim jak Cię interesuje potem dolicz sprowadzenie + opłaty i będziesz wtedy wiedział czy można dostać coś dobrego za tą $ :mrgreen: i jedna moja rada sam wszystko sprawdzaj nie wierz w to co mówi sprzedający :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale zapewne juz jest pare tys poza 200.Przegladalem autoscout i inne tam ,podobnie jak u nas wszystko pieknie ladnie w ogloszeniu a jak jest to by na miejscu ocenil .Podobne wersje chodza od 45 tys po przeliczeniu w niemczech,w belgi czy francji taniej.Sprowadzenie plus oplaty to gdzies kolo 3-4 tys.Wiec wyjdzie podobnie.Jedynie ze pewniej troche bo bez posrednika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale za troche wyzsza cene jest wiecej ofert,nie wstawiam tu tez najtanszych.Najdrozsze tez mnie nue interesuja ze skora.Rozbieznosci cenowe sa duze wiec dyskusja nie ma sensu .Czyli nie kupi za te pieniadze w miare auta? .Wracajac do ofert to ogladalem dzis ta 2 wszystko jak w opisie dokumenty sa,auto ladnie sie prezentuje troche drobnych rys odpryskow wiec raczej nie malowane.Silnik ladnie cicho pracuje suchy.Nie znalazlem nic co by go dyskwalifikowalo.Moze ktos widzi albo znalazl jakies wady niescislosci bylbym wdzieczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wracajac do ofert to ogladalem dzis ta 2 wszystko jak w opisie dokumenty sa,auto ladnie sie prezentuje troche drobnych rys odpryskow wiec raczej nie malowane." -

Chcesz mi powiedzieć że oglądałeś na oko... ? Zrozum że właśnie próbuję Ci wytłumaczyć że szukasz w najtańszych ofertach :8) Znajdź ogarniętego kogoś kto Ci pomoże sprawdzić takie auto bo szkoda wtopić 50tysi :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech,a czy ja go kupilem?? Mialem go nie ogladac , moze pomacac?Nawet mechanik bez windy i sprzetu co tu zobaczy bo ja tego myslenia nie rozumie :mad2: .Pytam tu wstepnie i ogolna rade jakies konkrety a kolega nic nie wniosl.Przed ewentualnym zakupem bedzie sprawdzony w aso lub dobrym warsztacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety... Po pierwsze nikt tylko po zdjęciach Ci nic nie powie... jak już jedziesz oglądać na oko to dla mnie to stracony wyjazd tylko zawracasz głowę sprzedającemu... jak jesteś zainteresowany to zabieraj na stację albo dobrego mechaniki i Ci powie czy jest wszystko ok... tu nikt nie jest wróżką... na zakup takiego egzemplarza musisz mieć ok +/- 60tyś zł+ opłaty i oczywiście jeżeli będziesz sam sobie sprowadzał... Na tyle konkretów... PS jak byś kolego nie zauważył tyle ile mogłem to pomogłem mówiąc że na zdjęciach i czytając opis samochód jest godny uwagi :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stacji powiadasz a tam sprawdzą hamulce, amorki i przepalone żarówki, nic poza tym, żeby sprawdzić konkretnie pozostaje serwis, to droga zabawa bo zaczyna się od 700zł , fakt że może zwrócić się z nawiązką ale jeśli okaże się że auto nie warte zakupu to zaboli utrata kwoty koło tysiąc zł ( dojazdy itp.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak bys zrezumowal cale forum techniczne, jest za duzo wersji i przypadkow

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu konkrety :D auto w moim miescie wiec wyjazd nie przysporzyl jakis kosztow,umawianie sie do aso czy mechanika robiacego bmw to juz decyzja o wydaniu kasy bo stacja diagnostyczna jak pisze marina zarowki moze sprawdzic.Mhm jedynie sprowadzenie z zagranicy chyba lepsze bo w kraju nawet powyzej 60tys to pare sztuk.A co do wnioskow ze zdjec ,rozumiem ze wszystkiego nie widac ale przegladajac ten temat zauwazylem ze czujne oko doswiadczonych forumowiczow wylapuje nie oryginalne elementy itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś paranoja.... Napiszę najjaśniej jak się da... mówiąc o stacji miałem na myśli żeby można było obejrzeć spód auta... przez Ciebie samego lub osobę która ma o tym pojęcie... ( przepraszam ale myślę że Ty nie masz o tym zielonego pojęcia nie mówię tego ze złośliwością ). Nawet w ASO potrafią przeoczyć wiele więc to też różnie... Najlepiej bierzesz dobrego mechanika (czytaj rzeźnika) który wie co w trawie piszczy (bo sam spawa 3w1) lub gościa ogarniętego który wie gdzie i jak przyłożyć miernik gdzie podłączyć kompa co sprawdzić itd... Naprawdę kolego nie obraź się ale w PL robią takie przekręty że myślę że sobie z tego sprawy nie zdajesz a czytając - "

Wracajac do ofert to ogladalem dzis ta 2 wszystko jak w opisie dokumenty sa,auto ladnie sie prezentuje troche drobnych rys odpryskow wiec raczej nie malowane.Silnik ladnie cicho pracuje suchy.Nie znalazlem nic co by go dyskwalifikowalo" to :duh:

Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem...

Co do czujnego oka wiadomo że może być coś malowane... ale nie tym bym się martwił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam się do kupna e90 samochodu poszukuje w niemczech znalazłem kilka ofert i kilka u delera możecie mi doradzić czy warto kupić w niemieckim komisie samochód i jaki silnik wybrać głównie szukam 320 lub 318 ilu konne?które są wadliwe?za każde info będę bardzo wdzięczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.