Skocz do zawartości

e92 335i WHITE POWER


Top Boy

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciski w pełni zregenerowane, klocki delphi, przewody -3800, tarcze ate -1400

 

zatem to naprawdę warta uwagi opcja, oczywiście ja zakładałem iż chcę coś nowego i ORI, ale wygląda na

to że to całkiem niezła alternatywa, w dodatku 6tki;)...o ile piszemy wciąż o pełnym zestawie :8)

z chęcią przekonałbym się na własnej skórze, jak to hamuje w 335ce :cool2:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przeglądając ostatno net, natknąłem się na zdjęcia które mi ktoś w Ułężu pstryknął z niemca :mrgreen:

Foty z serii...na robocie :8)

http://i.imgur.com/KCpH9PF.jpg

 

http://i.imgur.com/mvI8wOU.jpg

 

Wracając do wszelkich manewrów, wczoraj do zaprzyjaźnionego garażu, dotarły dopiero piasty,by można

było zakończyć montaż hampli na tył. W międzyczasie wymieniono tuleje z przodu,gdyż jedna z nich się

posypała, będzie też dłubany wydech...najpewniej jedna z zapadek się poluzowała i piekielnie rzęzi :mad2:

 

A bo bym zapomniał, z racji zakupu nowego tel, eksperymentując pstryknąłem pare zdjęć...

 

http://i.imgur.com/R8czmba.jpg

 

http://i.imgur.com/Y5BhB1i.jpg

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz gdzie stoisz w nocy i czy masz srube zapezpieczajaca na felgach... :norty:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do białych ringów...zółte z białymi, to klasyka BMW...Lubię modzić,ale chciałbym zachować kontakt z klasyką

,stąd nie pozwolę sobie na ringi żadne ponad te które są,czyli oryginalne... :8)

co do pasów Perfo...byłem ich prekursorem :diabel_faja:

 

Widziales swiatlo Wlodiego ? jak nie to looknij bo jezeli nie chcesz strasznie modzic to moze cos tak wyjatkowego i nie tylko pod wzgledem ceny. Komponuje sie jak fabrycny ale i bez swiecenia juz sa piekne ale jak zaswieci to jest to... to kwestia ktora poprawia bezpieczenstwo z takim oswietleniem kazdy spojrzy w lusterko... :mrgreen: poprawa bezpieczenstwa za ... no nie jest tanio jak na mod swiatel post lift... i trzeba troche samozaparcia i bardzo wyczulunego gustu aby wydac ... :arrow: nie malo jak najlepszy mod swiatel ktore widzialem bo te swiatla nie wyja jestem zamiennikiem tylko szczepcza ci: Nie ma lepiej... daruj sobie probe nawet podoboizny... tylko to jest tylko mod najlepszej wersji dostepnych do BMW 3 swiatel bi xenon ktore juz mialy wszystko od skrecania do wszystkich trikow oswietlania pieszego itd itd to tylko mod graficzny samych swiatel i niesamowicie skoponowane oswietlenie... technicznie dodaja tylko zarowki i ringi o bardzo wysokiej jakosci i skomponowanej barwie.

 

ile myslicie ? za Sam mod bo swiatla dostarczasz twoje :norty:

 

Edit : A jak ogladalem strone firmy ktora to robi to za ta cene chlopak dopiero zaczynal sie bawic... mozna drozej. :mrgreen: To uczucie bardzo sie dobrze wyrazilo w mojej pierwszej mysli jak to zobaczylem... "ile mozna k... (a nie klne zazwyczaj) wydac na cos tak pieknego !/?

 

duzo. Ale trzeba to zobaczyc.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie prezentuje się ten twój biało-czarny bandzior :cool2: ,jeszcze tylko trochę obniżenia brakuje i będzie cud miód i orzeszki :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edit : A jak ogladalem strone firmy ktora to robi to za ta cene chlopak dopiero zaczynal sie bawic... mozna drozej. :mrgreen: To uczucie bardzo sie dobrze wyrazilo w mojej pierwszej mysli jak to zobaczylem... "ile mozna k... (a nie klne zazwyczaj) wydac na cos tak pieknego !/?

 

duzo. Ale trzeba to zobaczyc.

 

Dla mnie te lampy to najlepszy mod w E92.. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na te lampy ... Do dziś się śmieję jak z Włodim nie mogliśmy się doczekać paczki, bo mexicano zachorował i termin się opóźnił. Zaczęliśmy Go nawet podejrzewać że zrobi nam "wałka" ale na szczęście wszystko skończyło się ok.

 

Top Boy autko piękne :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok...zdobyliście moje zainteresowanie tematem :8)

teraz merytorycznie...Panowie konkrety (cena,czas,przeróbki?)

 

Dla mnie te lampy to najlepszy mod w E92.. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na te lampy ... Do dziś się śmieję jak z Włodim nie mogliśmy się doczekać paczki, bo mexicano zachorował i termin się opóźnił. Zaczęliśmy Go nawet podejrzewać że zrobi nam "wałka" ale na szczęście wszystko skończyło się ok.

 

Top Boy autko piękne :cool2:

 

dzięki kolego mch74...czy Twoje E92 ma tu też galerie? :cool2:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego mch74...czy Twoje E92 ma tu też galerie?

 

Nie mam galerii.

Koszty ... Jak chcesz mieć świecącą blendę na górze reflektorów, to musisz kupić komplet lamp od F 01 i z nich wymontować... Wstawki jak u Włodiego w kierunkach z lamp od E 90 (też kupić i wymontować). Nie pamiętam już kosztów całej zabawy, ale z przesyłką jest to pare tysi...

Pozdro

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie cena wraz z lampami ? czyli co 10 tysi ?

 

To cena modyfikacji. Jak dobrze pamiętam ... Niech Włodi mnie poprawi jak się mylę. Do przeróbki musisz wysłać swoje lampy i części z lamp które wymieniłem . Czyli F01 i E 90 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie cena wraz z lampami ? czyli co 10 tysi ?

 

To cena modyfikacji. Jak dobrze pamiętam ... Niech Włodi mnie poprawi jak się mylę. Do przeróbki musisz wysłać swoje lampy i części z lamp które wymieniłem . Czyli F01 i E 90 .

 

zatem JAK DLA MNIE...to mod kompletnie z poza orbity moich zainteresowań...niech Ci ktoś jeszcze przyku*** w "lampeczki" to masz :cry2:

za tyle patyków...zamykam temat :mad2:

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mowilem, musisz miec dwa komplety lamp, jeden na zloty drugi do jezdenia :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Ponizej wycenka za 2 zestawy z OSSDesigns sprzed roku. Ceny mogly isc w dół ... albo w górę :norty:

Pierwszy zestaw mój z kierunkami LCI i malowaniem na bialo

Drugi zestaw mch74 bez kierunkow LCI ale tez ledowe kierunki i malowane na czarno.

 

Jesli nie chcesz kierunków LED LCI i wystarczy Ci wstawienie zwyklej zarowki LED w kierunek to cena moda moze spasc.

Prosta kalkulacja - za same ringi ala M4 placisz 699$ + do tego obowiazkowa brewka (nieswiecaca) za 200$ lub 250$(jesli chcesz miec markery LED w rogu lampy). Do tego dobrze pomalowac sobie srodek za 100$ ale nie jest to konieczne. Mozna sie zamknac w 1000$ i pewnie jeszcze bedzie rabat przy wiekszej ilosci kompletow jak sie dogadasz z Rivasim i Czerwonym bo tez mnie podpytywal.

Jak cos to moge napisac do goscia w USA. Chetnie pomogę.

 

Set 1:

 

6k Raptor Rings installed $699.00

LCI eyebrow with white LED sidemarker $250.00

Jet Black & Alpine White paint theme $200.00

Eyebrow LED beam. $200.00

Beauty Piece install. $200.00

LED array in Amber or white $400.00

 

Sub total: $1949.00

 

Multi options discount -$100.00

2 headlight set discount -$100.00

 

Total: $1749.00 plus return shipping

 

Set 2:

 

6k Raptor Rings installed $699.00

LCI eyebrow with white LED sidemarker $250.00

Standard blackout in matte or satin $100.00

Eyebrow LED beam. $200.00

LED array in Amber or white $400.00

 

Sub Total: $1649.00

 

Multi Options Discount -$100.00

2 headlight set discount -$100.00

 

Total: $1449.00 plus return shipping

 

Do tego przesyłka UPS Express w dwie strony za dwa komplety wyszła 2k na dwóch.

Do tego blendy z F01PRE LCI i ewentualnie (tylko do mojego) kratka kierunków z e90LCI nie-xenon (lampy z e90 chyba za 200zl za dwie kupilem szroty a z f01 to już Marcin ogarniał też dobrze bo 2 komplety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek samochód ląduje w Teo Motors w Poznaniu, na instalacji i przekładce skrzyni na 6HP26...jeśli wszystko pójdzie gładko,

następny wpada Wagner Evo II oraz sprężarki z Loba Motorsport plus programy...wpada też podwójny upustowy a także blokada

ogranicznika prędkości...trzymajcie kciuki za chłopaków z Teo,od tego zależy w zasadzie wszystko :8)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo - nie wiem czemu jeszcze nie widzialem Twojego auta wśród zapisanych na zlot ;) (tak tak - spamuje ;) )

 

Drogi Włodzimierzu, nie widziałeś, gdyż jeszcze nie zdecydowałem o przybyciu :8)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cos sie dzieje z ta skrzynia którą masz? Dlaczego wymieniasz?

Ile planujesz miec mocy?

 

Skrzynia jest zdecydowanie za słaba, by udźwignąć odpowiednie momenty..

co do przyrostów...nie powiem nic;) szału nie będzie, ale na razie wystarczy :diabel_faja:

znawcy tematyki z pewnością dadzą rade policzyć :8)

Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
We wtorek samochód ląduje w Teo Motors w Poznaniu, na instalacji i przekładce skrzyni na 6HP26...

 

czyli wrzucasz nową skrzynię? bo miałeś przerabiać starą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy ,że skrzynia za słaba? tego chyba na oko nie idzie ocenić , a przekonac bys sie mogł jedynie w praniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.