Skocz do zawartości

[e38] Rdza na dole drzwi.


Rekomendowane odpowiedzi

Standardowy dla e38 problem... spod listewki na spodzie drzwi wyłażą rdzawe plamy. I mam w związku z tym kilka pytań :-)

1. Czy jest możliwe załatwienie sprawy bez cięcia i spawania reperaturek ? Dodam, iż chcę jeszcze kilka latek tym autem pojeździć :-)

2. Czy da się delikatnie zdemontować listewki na spodzie drzwi tak, by nadawały się do ponownego użytku ?

3. Jaki może być orientacyjny koszt naprawy w najgorszj wersji, czyli z cięciem spawaniem i nowymi listewkami :-)

Nie zaglądałem tam dokładniej żeby nie uszkodzić listewek póki nie mam zamiaru tego od razu robić, na razie się przymierzam.

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Reperaturek zdaje się nie ma. Na razie spróbuję załatwić tradycyjnie, oczyścić, podkład, szpachla, lakier. No i wymiana uszczelek szyb, żeby woda do drzwi nie leciała. Jak to zbyt długo nie wytrzyma to zostaje wymiana drzwi, pełno ich na rynku w przystępnych cenach, droższe o wiele lakierowanie niż same drzwi :-) listewki, o zgrozo, 140 zł/szt. Dlatego MUSZĄ dać się zdjąć delikatnie hehe

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.