Skocz do zawartości

e36 1.8ti angol pali na 3 gary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam mam problem z swoja bemka 1.8 ti (1.9 m44) mianowicie nie zawsze ale coraz czesciej przy odpalaniu kiedy jest zimno lub b.zimno autko pali ale jak by na 2 lub 3 gary chodzi (troche brzmi jak diesel) tak przez okolo 3 min az wszystko wraca do normy dzieje sie tak mpoze 3 razy na tydzien lecz nie zawsze. Słyszalem ze to moze miec cos w spulnego z jakas cewka ale nie jestem pewien. Prosze o pomoc I zgory dziekuje I pozdrawiam.
Opublikowano
Podjedź na kompa to może coś Ci pokaże. Ja mam podobnie po odpaleniu rano jak jest zimny. ma takiego muła. I pali mi się błąd elektroniki silnika. Na dniach bede przekladal od takiego samego silnika pare rzeczy i dowiem sie co jest nie tak. Myślę, że przepływomierz.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
zadko sie tak zdaza autko jezdi dobrze troche mnie to martwi i przeraza ze pozniej naprawa przerosnie wartosc auta, a kompa nie mam gdzie tu podlaczyc niestety w moim miasteczku nie ma specow od bmw
Opublikowano
  • Autor
Podjedź na kompa to może coś Ci pokaże. Ja mam podobnie po odpaleniu rano jak jest zimny. ma takiego muła. I pali mi się błąd elektroniki silnika. Na dniach bede przekladal od takiego samego silnika pare rzeczy i dowiem sie co jest nie tak. Myślę, że przepływomierz.

a nie ma to moze cos wspolnego z ta czarna skrzyneczka do ktorej wchodza przewody od swiec ta czrna skrzynka to nie jest przypadkiem jakis aparacik zaplonowy??

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Tak to tylko możemy gdybać co to może być.

Tak,ta czarna "skrzyneczka" to cewka zapłonowa.Jeśli masz możliwość to podmień ją na sprawną lub po prostu sprawdź podmieniając na inną.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Ja podmieniałem cewkę i nic nie dało. Sprawdź " dolot " Popsikaj po silniku PLAKIEM i jak będą wzrastały obroty to będzie znaczyć, że jest nie szczelny i zaciąga lewe powietrze. U mnie zaciągało przez ODMĘ. Wczoraj wsadziłem nową ( 110 zł ) I nie ten samochód, autko pali dosłownie na dotyk i jeździ jak marzenie :)))
Opublikowano
  • Autor
wiesz jestem zielony w tym temacie I nie zabardzo wiem co to jest I gdzie to jest moglbys jakies zdjecie wyslac gdzie to sie znajduje I wogole a mam jeszcze jeden klopot po wymianie opon z przodu przy ostrej jezdzie zapala mie sie kontrola trakcji ale tylko przy ostrej po tym jak wymienilem opony mysle ze to jakies lewusy bo kupilem uzywki a na starych tego nie mialem choc na tych nowych uzywanych nic nie bije zaczyna mnie ta moja bemka wkuzac czas chyba zmienic na inny model

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.