Skocz do zawartości

Problem z otwarciem samochodu


maciek-245

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z otwarciem E-34, poniewaz rozladowal mi sie akumulator. Wczolgalem sie pod samochod probojac podlaczyc sie pod alternator, lub rozrusznik lecz nie widze nigdzie tam dostepu. Mam wiec pytanie...czy jest jakis inny sposob na otworzenie samochodu, lub maski bez bicia szyby ?? jezeli bic szybe to czy lepiej trojkacik czy boczna tylna lub przdnia boczna ??

czy z wymiana trojkacika jest problem ?? bo co do tylnej bocznej to juz wiem jak bo wyjmowalem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z otwarciem E-34, poniewaz rozladowal mi sie akumulator. Wczolgalem sie pod samochod probojac podlaczyc sie pod alternator, lub rozrusznik lecz nie widze nigdzie tam dostepu. Mam wiec pytanie...czy jest jakis inny sposob na otworzenie samochodu, lub maski bez bicia szyby ?? jezeli bic szybe to czy lepiej trojkacik czy boczna tylna lub przdnia boczna ??

czy z wymiana trojkacika jest problem ?? bo co do tylnej bocznej to juz wiem jak bo wyjmowalem.

pozdrawiam

 

Kluczykiem którekolwiek drzwi ??????

Potem maske otwierasz i zapinasz się pod plusa i masę i odpalasz auto ... Przegonić kilkadziesiąt km ... albo pojechać na drugi koniec polski do babci gieni w odwiedziny i aku sprawny ... jak padnie następnego dnia - aku do wymiany :P :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do bicia !!! NIGDY TRÓJKĄCIKA !!!! jedna z droższych szyb .. .zadzwoń do szybiarzy w okolicy i zapytaj która szyba najtańsza ... zazwyczaj ta opuszczana od kierowcy i pasażera jest tania ....

 

 

Z trójkącikami ubaw jest niezły .. bo Są drogie ;)

 

 

Szybviarze sie śmieją, że ludzie biją trójkącik ... a potem mają za krtótką łapę i biją kolejną szybę bo dalej otworzyć ktoś nie mógł ;)

 

Najlepiej zadzwonć i zapytać .. ale w e34 boczna szyba kierowcy to wydatek rzędu 100 - 230 PLN (oczywiście nie aso)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Było już o tym setki razy ....... ale co tam :wink:

Jeśli nie możesz otworzyc drzwi z kluczyka (z typowymi zamkami jest taka możliwość, ale tylko drzwi kierowcy) otwórz bagażnik (też zawsze można kluczykiem) i tam się już podepnij z aku.

 

pozdro

Edytowane przez Camillo

Jeśli się mylę ... sorki

BMW ... zbliża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

U mnie to sie sprawdziło pod warunkiem że :

1. tylko drzwi kierowcy

2. podnosisz klamkę

3. przekręcasz kluczyk do oporu... i trzymasz..

4. puszczasz klamkę

5. przekręcasz dalej kluczyk i drzwi masz otwarte... :D

 

pozdro

Jeśli się mylę ... sorki

BMW ... zbliża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

U mnie to sie sprawdziło pod warunkiem że :

1. tylko drzwi kierowcy

2. podnosisz klamkę

3. przekręcasz kluczyk do oporu... i trzymasz..

4. puszczasz klamkę

5. przekręcasz dalej kluczyk i drzwi masz otwarte... :D

 

pozdro

 

testowalem to juz kilka razy i na prawych i na lewych, ale bez skutku ?? czy to zadziala juz po pierwszej prubie, czy moze trzeba troszke z tym powalczyc ?? juz zaczolem szukac mlotka w domu...nie jedzilem 2 tyg a juz sie robi cieplo wiec czloweik by troszke se pojezdzil

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim się dowiedziałem jak to też nie mogłem otworzyć.

Kluczyk z lekkim oporem ale musisz przekręcić aż do pozycji poziomej (czyli tak jak do zamykania z blokadą tylko że w rzeciwną stronę).

Po przekręceniu o 45 stopni jest właśnie ten opór, wtedy opuszczasz lekko klamkę i kluczyk przekręcasz do 90 stopni.

Jeśli się mylę ... sorki

BMW ... zbliża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim się dowiedziałem jak to też nie mogłem otworzyć.

Kluczyk z lekkim oporem ale musisz przekręcić aż do pozycji poziomej (czyli tak jak do zamykania z blokadą tylko że w rzeciwną stronę).

Po przekręceniu o 45 stopni jest właśnie ten opór, wtedy opuszczasz lekko klamkę i kluczyk przekręcasz do 90 stopni.

 

ok.nie udalo mi sie wczesniej go przekrecic o 90 stopni. jutro jeszcze powalcze z tym. dzieki za info i mykam spac. jutro kolejne wypowiedzi mam nadzieje ze cos sie uda. pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.