Skocz do zawartości

[e36] 318is coupe


wyciu91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Jestem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego auta w życiu, i od razu samochodu, że tak powiem dziecięcych marzeń :D.

Sprowadziłem go w lipcu 2013 z austrii, w polszy wymieniałem póki co jedynie drążek kierowniczy i gałki wachaczy tył. Tak wszystko jest w porządku, choć trochę brakuje czasem mocy przy wyprzedzaniu :(

Spalanie w miarę spoko, średnio miasto/trasa: 9l/100km (litrażowane), póki co nie myślę o gazie bo za mało jeżdżę.

 

W tym roku zamierzam się za niego wziąść, zrobić porządne car audio (poprzedni właściciel już coś zaczął robić, z przodu są 2 głośniki i 2 zwrotnice rainbow brakuje tweeterów, pociągnięte kable na tył ale jeszcze nie grają bo nie mam wzmaka).

Poza tym chciałem wypolerować lakier + konserwacja podwozia + wyciszenie bagażnika bo wydech strasznie buczy - magnaflow :(

Autko ma gwinty przód i tył, jest też szpera 25%. Siedzi na 17'' felgach ASS

 

Poniżej kilka fotek:

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/35/cunp.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/802/o06p.jpg

 

PS, fotki z zeszłego roku, teraz siedzi na troche niższym bieżniku, znacznie lepiej wygląda, jak go umyje to wrzuce obecne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tej chwili prawie cały środek mam wyciągnięty bo próbowałem rozgryźć co poprzedni właściciel chciał zrobić z audio. Z tego co ustaliłem to z przodu mam 2 głośniki i zwrotnice rainbow, brak tweetów, a na tył idą kable input tych zwrotnic ale nigdzie nie ma inputa z radia, więc pewnie będę musiał jeszcze środkową konsole rozebrać.

 

Jeśli chodzi o wyciszenie to chciałem użyć mat chyba stp (silver) do wygłuszenia boczków drzwi. Z tego co widziałem oklejano tym także bagażnik, a mam strasznie buczący wydech, fajnie chodzi przy przyspieszaniu ale przy stałej prędkości robi się nie miło. Mam nadzieje że coś to da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.