Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyposażenie

 

 

 

 

 

Dane pojazdu

 

Art. Wartość

Numer podwozia WBAVC31000VC59880

Kod typu VC31

Typ 320D OL (EUR)

Typoszereg E E90 ()

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M47/T2

Pojemność skokowa 2.00

Moc 120

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka STOFF/LEDER CITRUS/ANTHRAZIT (FFAT)

Data prod. 2006-09-21

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S200A DIESELPARTIKELFILTER Filtr cząstek stałych

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S2CZA LM RAEDER STERNSPEICHE 159 Obr. BMW, st. le. spr. gw. 159

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S663A RADIO BMW PROFESSIONAL Radio BMW Professional

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

P7RPA ADVANTAGE PAKET Pakiet Advantage

P7RSA COMFORT PAKET Pakiet Comfort

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S4AGA INTERIEURLEISTEN TITAN MATT Listwy wewnętrzne tytanowe matowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem o opinie o samochodzie z ogłoszenia a nie o cenie za jaką on został wyceniony. Nie masz nic cennego uwagi do napisania to nie pisz. Może ktoś go oglądał, może ktoś widział, może ktoś coś ze zdjęć może powiedzieć - co będzie można zweryfikować później w realu. Więc dlatego napisałem bo w końcu po to jest forum.

Teksty typu 'CCC' prosze zachować dla siebie, dziękuje dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij kolego że coś merytorycznego ktoś napisze na temat tego samochodu. Jest za tani i nie jest godny emblematu BMW. Zaraz tylko Ci się oberwie, że wrzucasz tu śmieci, że takie auto powinno 50 tys kosztować itd. A na temat auta ode mnie to... trochę tanie :P oględziny z kompem i miernikiem proponuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego spokojnie,jeśli ci odpowiada ta cena to jedz zobacz na miejscu,posprawdzaj w ASO to będziesz wiedział ze odechciewa szukać takich okazji,przekonasz się.

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że cena jest niska i dość podejrzana lecz nie lubie takich komentarzy typu 'CCC' bo niby co wprowadzają do tematu? Jeśli autor takiej odpowiedzi jedyne co może powiedzieć o egzemplarzu tego modelu to to, że cena jest za niska i związku z tym na pewno to złom to moim zdaniem on chce tylko zabłysnąć jaki to jest super znawca. Po czym wnioskuje swoje znawcze tezy? po cenie? Lecz po raz kolejny napisze, że zapytałem o zdanie na temat samochodu a nie ceny za którą został wystawiony.

 

Teraz dam przykład znajomego, sprzedawał swoje E46 2004 r. 320 d i sprzedał je za 16 tys (a czytałem na tym forum, że za tą cene jedyne co można kupić to złom :D) a kolega oddał samochód w bardzo dobrym stanie lecz potrzebował gotówki. Wiem, że w komisach nie ma 'promocji' a przykład który przytoczyłem jest wyjątkiem od reguły ale jest.

 

A teraz koniec zbędnych rozmów nie na temat i prosiłbym o konstruktywne opinie o samochodzie z ogłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dla mnie ten samochód po fotkach jest piękny,nic dodać nic ująć,nie ma się do czego przyczepić-jest dokładnie tak,jak opisuje go handlarz.

Po prostu ideał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Matt, jedz ty obejrzyj ten samochód sam, nie wiem dlaczego sobie wyobrażasz, że ktoś na podstawie zdjęć i opisu, może ci dać konstruktywną odpowiedz. Te które były do tej pory, a które tak krytykujesz, były adekwatne do możliwości i subiektywnych ocen. A czego tak w ogóle się spodziewałeś po loterii z samych zdjęć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego daski ironię możesz sobie zachować dla siebie.

 

Nie jest to jedyne forum gdzie ludzie pytają się o samochodu z ogłoszenia, po to jest ogólnie ten pokój na forum - czy się myle? Są osoby które mogą coś zasugerować po zdjęciach w ogłoszeniu (np. zwróć uwagę na lewy błotnik bo dziwnie wygląda na zdjęciu, wydaje się zbyt szeroka szczelina, przedni zderzak wygląda jak dokładany itp) a także pytanie jest skierowane do osób które może już oglądały ten egzemplarz i mogą coś o nim powiedzieć bo widzieli go na żywo.

 

Po co osoby które krytykują cały czas ceny ofert w ogóle wchodzą do tego pokoju na forum skoro jedyne co mają do powiedzenia o samochodach z ogłoszenia to to, że cena jest za mała i to musi być złom. Chcą się uważać za super ekspertów? Bo nie rozumiem, chyba że mają misje ratowania potencjalnych nabywców 'złomów' by Ci nie wydawali kasy w błoto, normalnie samarytanie XXI wieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dam przykład znajomego, sprzedawał swoje E46 2004 r. 320 d i sprzedał je za 16 tys (a czytałem na tym forum, że za tą cene jedyne co można kupić to złom :D) a kolega oddał samochód w bardzo dobrym stanie lecz potrzebował gotówki. Wiem, że w komisach nie ma 'promocji' a przykład który przytoczyłem jest wyjątkiem od reguły ale jest.

 

 

Tyle, że tu była jedna bardzo ważna różnica, sprzedawał to twój znajomy, a nie handlarz, który na aucie na pewno nie straci, bo to by było dla niego czymś strasznym, więc pomyśl sobie ile on mógł za ten samochód zapłacić, dolicz sobie ewentualne opłaty + koszty transportu i odpowiedz sobie na pytanie czy ta cena jest adekwatna do stanu auta, za takie pieniądze może i kupisz auto, ale nie szukaj okazji u handlarzy.

 

 

No ale skoro masz okazje kupić E90 z przebiegiem 170tys.km za 30tys.zł to bierz, oby ci służyła :)

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego Matt13,nie była to moja ironia tylko fakty po oglądnięciu zdjęć.Jeszcze nikt nie napisał nic o tym aucie w kwestii technicznej,np.blacharka,bo chyba nie ma się do czego przyczepić,ale Ty na siłę chyba chcesz coś usłyszeć choć po zdjęciach nic nie widać.

Nie wiem,czy samarytanie tutaj to dobre słowo ale chyba tak,bo jeśli nie oni by tu byli to wszyscy kazali by Ci ten samochód brać bo jest super okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.