Skocz do zawartości

e39 520 WBADT11030GY46026 2.2 LPG 2000r


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę kiepskie zdjęcia, ciężko z nich coś "wyczytac". Swoją drogą ciekawe, że klient niedawno założył instalację, która nawet jeszcze mu się nie zwróciła i już auto sprzedaje. Poza tym brak zaślepki uchwytu holowniczego w przednim zderzaku, a ksenony dołożone, bo w oryginale brak. Czyli ewentualne problemy podczas badania technicznego lub kontroli Policji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBADT11030GY46026

Kod typu DT11

Typ 520I (EUR)

Typoszereg E E39 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M54

Pojemność skokowa 2.20

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor ORIENTBLAU METALLIC (317)

Tapicerka STOFF RIPS DIAGONAL/ANTHRAZIT (F4AT)

Data prod. 2000-10-06

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

Składanie Information

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S464A SKISACK Worek na narty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wybieram się go obejrzeć i po sprawdzeniu ewentualnie kupić, ale z drugiej strony martwią mnie te xenony a może to są takie soczewki . Przy xenonach powinny być spryskiwacze w zderzaku. A zobaczcie te pr\ykłądowe ogłoszenia , tutaj też nie ma sprysków: http://tablica.pl/oferta/bmw-e39-gaz-lpg-brc-170km-po-lifcie-2001-CID5-ID4psY1.html#2eb48e86af i http://tablica.pl/oferta/bmw-e39-benzyna-gaz-2-5-193km-lift-CID5-ID4gd5r.html#ddb1a30829 , http://tablica.pl/oferta/sprzedam-bmw-e39-lift-b-gaz-sekwencja-170-km-dsc-CID5-ID5bzJX.html#8d7fd6bfb7Co radzicie ? Odpuścić ją sobie? Trochę szkoda gonić ponad 300km na darmo. Edytowane przez wlody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wybieram się go obejrzeć i po sprawdzeniu ewentualnie kupić, ale z drugiej strony martwią mnie te xenony a może to są takie soczewki . Przy xenonach powinny być spryskiwacze w zderzaku.

 

Jak nie ma spryskiwacz i autopoziomowania to są nielegalne, więc uważaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po telefonie do sprzedającego wyjaśniło się, że on sam dołożył xenony ale dzisiaj policja go zatrzymała, dostał ostrzeżenie xenony zdjął i założył zwykłe h7.

Panowie co wy na to? Nie wiem jak zaufać takiemu sprzedającemu. Nie wiem co ma robić z jednej strony fajna ta beemka ale właściciel już kręcił coś wiec zaufanie spada no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja bym sobie odpuścił, widać, że był holowany. A jeżeli tak to musiało być coś poważnego. Jak dla mnie za dużo tutaj wątpliwości się nasuwa...

 

Haha, dawno już się tak nie uśmiałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Napisz coś jeszcze aby poprawić humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła... jadę , jak się okaże w porządku to ją kupię. Oczywiście cenę będę negocjował jeszcze bardziej w dół niż udało mi się wynegocjować(pseudo xenony). Miernik mam , kolegę z zimną głową też :) i oczywiście wizyta na stacji diagnostycznej. Dzięki za pomoc z tymi xenonami w ogóle nie zwróciłem na to uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie ukrywam, że nie mam dużego doświadczenia w ocenianiu auta po zdjęciach. Wyraziłem tylko moje zdanie. :P

Nie wiem co Was tak rozbawiło. Podzielcie się opinią lepiej :wink:

 

Idąc Twoim tokiem myślenia, jak auto trafi na lawetę, to jedynym kierunkiem powinien być tylko i wyłącznie złom/szrot.

A co w przypadku gdy padnie np. pompa paliwa?? Auto definitywnie jest skreślone??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła... jadę , jak się okaże w porządku to ją kupię. Oczywiście cenę będę negocjował jeszcze bardziej w dół niż udało mi się wynegocjować(pseudo xenony). Miernik mam , kolegę z zimną głową też :) i oczywiście wizyta na stacji diagnostycznej. Dzięki za pomoc z tymi xenonami w ogóle nie zwróciłem na to uwagi.

i jak sie skończyła ta historia? auto kupione? czy szrot?

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione, właściciel b. sympatyczny człowiek. Sporo kasy wsadził w samochód. Z wad niestety beemka ma lekkie wgniecenie na prawych drzwiach i nie działające czujniki parkowania, lekkie ogniska korozji na tylnej klapie i prawych drzwiach na dole- cena jeszcze zbita w dół. Oczywiście sprawdzony na stacji diagnostycznej , sam właziłem do kanału i z lampką oglądałem podwozie. Lekkie pocenie na skrzyni biegów, zero luzów ,przekładnia i układ wydechowy w b, dobrym stanie. Z ciekawostek jest zamontowany oryginalny akumulator bmw 70ah- 14 letni i działa, auto pali od razu. W drodze powrotnej sprawdziłem 200km/h leci bez problemu. Stan oleju i płynu w normie. Auto wymaga polerki bo lakier jest zniszczony ale oryginalny ,sprawdziłem dokładnie miernikiem , pełno swirli no i pranie tapicerki obowiązkowo no ale to zrobie jak bedzie ciepło. I to by było na tyle. Pierwsza beemka w moim życiu-na razie wrażenia na plus.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.