Skocz do zawartości

Xenon HID Przetwornice


wolak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam w swojej e46 zamontowany zestaw HID i mam jeden problem a polega on na tym że ten zestaw strasznie zakłóca mi fale fm nie da rady złapać żadnego radia gdzieś wyczytałem że trzeba wymienić te chińskie przetwornice na jakieś normalne czyli np hella ale nurtuje mnie jedno pytanie jak jest z wymianą tych chińskich na helle jest to typu plung&play czy trzeba coś ucinać przerabiać itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przetwornice takie jak w drugim linku i miałem problem - przy włączaniu świateł licznik wariowal. Nie było błędu.

 

Ale to wszystko to dopiero poczatek. Jeśli myślisz o takim ksenonie o chociaż soczewkę musisz założyć (juz nie wspomnę o spryskach). Ja kupiłem uniwersalna soczewkę, montuje sie ja w normalnej lampie, jest na zarnik h1.

 

https://imageshack.com/i/0hbb75j

 

jestem zadowolony. Ładnie świeci, jest linia oddzielenia światła. Jak wymieniłem przetwornice na lepsze zero problemów. Wsadziłem zarnik 5000k, żeby nie bym za niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem samochód z takim zestawem i jest tam zestaw hid z lampami ori xenon żarnik h7 4300k świeci bardzo dobrze jestem zadowolony tylko własnie jak wyżej napisałem mam problemy z zakłóceniem radia ale przetwornice już zamówione teraz tylko czekać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przetwornice takie jak w drugim linku i miałem problem - przy włączaniu świateł licznik wariowal. Nie było błędu.

 

Ale to wszystko to dopiero poczatek. Jeśli myślisz o takim ksenonie o chociaż soczewkę musisz założyć (juz nie wspomnę o spryskach). Ja kupiłem uniwersalna soczewkę, montuje sie ja w normalnej lampie, jest na zarnik h1.

 

https://imageshack.com/i/0hbb75j

 

jestem zadowolony. Ładnie świeci, jest linia oddzielenia światła. Jak wymieniłem przetwornice na lepsze zero problemów. Wsadziłem zarnik 5000k, żeby nie bym za niebieski.

 

a gdzie kupiłeś taką soczewke? oddzielnie ?

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.