Skocz do zawartości

Upgrade Softu do Nawigacji - V27 - WIDOK PERSPEKTYWICZNY


biadzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Postępując zgodnie z wytycznymi odświeżyłem softa z 20 na 63 w swoim mkIII i jest [bAD]! Wszystko gra i buczy, dzięki za DIYa.

Dziwi mnie tylko, że na forach w USa ziomale piszą, że palili płyty 48x albo i 52x i wszystko hulało... ja tam wolałem nie ryzykować.

 

A powiedzcie mi jedno: przy otwarciu drzwi powinno wyskakiwać ponoć logo BMW na ekranie. U mnie ekran się odpala, ale jest czarny. Bez loga, pokazało się ono tylko przy restarcie systemu po udacie softu. Teraz jest jeszcze taki myk, że jak wyłączę silnik, wysiądę, zamknę drzwi i potem znowu je otworze, ekran się włącza, jest czarny i nawet po zamknięciu auta na klucz nie chce zgasnąć. Trzeba otworzyć jeszcze raz drzwi, przekręcić zapłon żeby załadował się komp i wtedy wyłączyć i gaśnie. Goopio jakoś...

 

Mam to samo z tym brakiem logo na ekranie i swieceniem sie czarbego ekranu. Zrobilem update ze starej wersji v 16.2 do v31. Czy ktos wie moze gdzie jest problem? Rozumiem, ze po otwarciu drzwi powinno byc na navi logo bmw... Navi to 16:9

e61 530D 2007 Touring
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nawigacje SW4-1/30, czy moge uaktualnic soft i jaka wersje musze uzyc ? Prosze o podpowiedz.

 

Możesz i nawet powinieneś uaktualnić na v.31, tutaj jest adres: http://gren.exe.su/maps/NavigationV31.rar

 

A instrukcja i ew. ratunek tutaj: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=82803&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Postępuj dokładnie !!!

 

Powodzenia

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postępując zgodnie z wytycznymi odświeżyłem softa z 20 na 63 w swoim mkIII i jest [bAD]! Wszystko gra i buczy, dzięki za DIYa.

Dziwi mnie tylko, że na forach w USa ziomale piszą, że palili płyty 48x albo i 52x i wszystko hulało... ja tam wolałem nie ryzykować.

 

A powiedzcie mi jedno: przy otwarciu drzwi powinno wyskakiwać ponoć logo BMW na ekranie. U mnie ekran się odpala, ale jest czarny. Bez loga, pokazało się ono tylko przy restarcie systemu po udacie softu. Teraz jest jeszcze taki myk, że jak wyłączę silnik, wysiądę, zamknę drzwi i potem znowu je otworze, ekran się włącza, jest czarny i nawet po zamknięciu auta na klucz nie chce zgasnąć. Trzeba otworzyć jeszcze raz drzwi, przekręcić zapłon żeby załadował się komp i wtedy wyłączyć i gaśnie. Goopio jakoś...

 

Mam to samo z tym brakiem logo na ekranie i swieceniem sie czarbego ekranu. Zrobilem update ze starej wersji v 16.2 do v31. Czy ktos wie moze gdzie jest problem? Rozumiem, ze po otwarciu drzwi powinno byc na navi logo bmw... Navi to 16:9

 

Zróbcie to jeszcze raz wg. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=82803&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

I nie śpieszcie się - prędkość nagrywania x2 to jakieś 5 minut cierpliwości więcej ale się opłaca...

 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mam pytanie czy za pomocą tego update z nani buisnnes DVD bo taką mam w e90 też bede miał widok perspektywiczny bo teraz mam tylko strzałki i to jest troche lipa. Jezeli tak to prosze o jakąś instrukcje jak to bezpiecznie zrobić i jakie mapy będą wtedy chodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy za pomocą tego update z nani buisnnes DVD bo taką mam w e90 też bede miał widok perspektywiczny bo teraz mam tylko strzałki i to jest troche lipa. Jezeli tak to prosze o jakąś instrukcje jak to bezpiecznie zrobić i jakie mapy będą wtedy chodzić.

 

W nawi Business zawsze będziesz miał strzałki = nie będziesz miał mapy i z perspektywą i bez perspektywy... :cry2:

Mapy Polski do Business jeszcze nie ma, a najnowsza Europy zach. nazywa się 2008-2. I znowu - słowo "mapa" jest tutaj umowne, bo... (czytaj wyżej).

 

http://img98.imageshack.us/img98/3532/c7071mn2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Panowie mam mały problem albo coś tylko źle robie. Problem mianowicie polega na uruchomieniu widoku "Perspektywy" w MKIV (X5 z 2005r). Po wgraniu softu V31 i zmianie w ustawieniach Perstektive off na on, nie otrzymuje żadnej zmiany wizualnej, to znaczy mapa dalej wyświetlana jest w 2D. Czy ma ktoś może jakiś pomysł co to może być przyczyną tego, co trzeba jeszcze ewentualnie zmienić lub jakieś inne sugestie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z glównego panelu

wejdz do ustawień

przytrzymaj menu 10 sekund wejdzie ci w ukryte menu

tam opstatnia pozycja jest perspektywa

ją też trzeba aktywować.

 

Jezeli to zrobiłeś to na włączonej mapie w obcjach też musisz to włączyć

ale jak to się nazywa nie pamiętam niestety mam tylko niemiecki i włoski wiec nawet nie napisze jak u mnie jest

(żadnego z tych języków nie kumam)

 

czyli sa dwa etapy.

nie ma to jak poczciwa niemiecka konstrukcja !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.