Skocz do zawartości

Zakup demo F30 - dealer w Niemczech


chlor

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

Przymierzam się do zakupu F30 335i lub 328i z roczników 2012-2013 (demo). 335i w polskich salonach praktycznie nie występuje, 328i już lepiej ale nadal nie ma szału jeśli chodzi o wybór dostępnych aut. Przeglądając mobile.de znalazłem salon Fett&Wirtz (http://www.fett-wirtz-bmw.de) gdzie mają większą ilość interesujących mnie aut do wyboru w, nie powiem, atrakcyjnych dla mnie cenach. Pytanie brzmi: czy ktoś z Was miał już do czynienia z tym dealerem? Czy oferty przez niego wystawiane są wiarygodne? Czy auto od takiego dealera może być sprowadzone przez polskiego dealera dla mnie (PS)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akurat tam ? Takich modeli jest pełno w całych Niemczech.

 

Wejdź na niemieckie mobile.de i zaznacz sobie wybrany typ pojazdów. Na stronie zobaczysz rownież pojazdy bezwypadkowe. U dealerów w ramach premium selection są dostępne rownież pojazdy po mniejszych lub większych przejściach - pytaj. Są dobrze naprawione i o ile w DE nie jest to problemem to przy sprzedaży w Polandii bedą ci wymykać każda niedoskonałość. Każdy dealer jest z założenia ok wiec według mnie nie ma sie czego bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, polscy dealerzy nie zajmują się importem aut z DE.

 

Co do Fett&Wirtz to miałem z nimi bardzo fajny kontakt, mają spory wybór aut i prawdopodobnie skuszę się na jeden z egzemplarzy. W sumie to chyba pierwszy salon (a kontaktowałem się już z wieloma), w którym trafiłem na kogoś rozmawiającego po angielsku i jestem w stanie kupić auto sam bez pomocników.

 

Bardzo daleko ale moim zdaniem warto :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.