Skocz do zawartości

Bmw e90 320d 2005 rok problem z radiem


miroy511

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje waszej pomocy. Mam problem z radiem.

Radio pieknie gralo ESKA jak zgasilem auto i pozniej odpalilem radio juz nie gralo. Nie swieci mi FM oraz AM podswietla tylko CD i AUX.

Tu zdjecie jak wyglada sprawa

http://zapodaj.net/75c9d0e78233f.jpg.html

 

Dodam ze CD odbiera dobrze, mp3 odtwarza idealnie bez przycinek.

 

Panowie jakies rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz, jutro na spokojnie sobie wszystko sprawdze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie dostac do tego modulu radia? Gdzie dokladnie sie znajduje i jak do niego sie dostac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Panowie jak to jest z tym radiem bo mnie to juz wnerwia. Raz mi dziala a raz nie. Zazwyczaj nie dziala. Nie dziala miesiac a po miechu nagle dziala i do pierwszego zgaszenia i ponownevo odpalenia auta. Po czym ginie podzwietlenie fm i am i znowu tak okolo miecha po czym sytuacja sie powtarza. Chyba bezpieczniki sa ok skoro co jakis czas zadziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Panowie odświeżam temat

Jako że ciągle nie miałem czasu zabrać się za ten problem, nadal go nie rozwiązałem.

 

W poprzednim tygodniu podjechałem na serwis z wymianą akumulatora i zakodowaniem go, więc przy okazji poprosiłem o sprawdzenie radia.

Program nie znalazł żadnego błędu odnośnie radia. Dodam że przez komputer radio odpala i gra aż miło.

Wyjechałem z serwisu zadowolony, radijko gra ale po kilku zgaszeniach auta i odpaleniach problem powrócił i znowu nie mam radia :(

 

Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam skąd, kumpel ma E91 ale bez navi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Sprawdzaliście antenę ? w e91 jest ona w tylniej lotce . Nie wiem gdzie jest w e90 :norty:

Może moduł anteny nie ma zasilania ( kabel przerwany ) radio nie dostaje sygnału więc odcina FM i AM . Może sama antena się poluzowała . W e91 często kable się przecierają w klapie bagażnika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie i Panie,

 

Znalazłem dręczący mnie problem wyłączającego się radia. Okazało się że problem tkwi pod fotelem kierowcy. Kiedy fotel był przesuwany (u mnie z elektryki) wtedy taka żółta kostka rozłączała tuner radiowy. Wystarczyło poruszać kabelkami żebym znowu radio zaczęło działać. Przełożyłem kostkę tak żeby kable nie ruszały się przy zmianie pozycji i wszystko działa. Mam nadzieję że komu pomogłem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.