Skocz do zawartości

325 M50.Silnik pracuje z odłączonym przepływomierzem.


pietya6

Rekomendowane odpowiedzi

witam, nabylem dzis e36 coupe 325 m50b25 automat w sekwencji... chcialbym sie dowiedziec od was co sadzicie o tym ze sprzedajacy mi ten samochod odlaczyl kostke od przeplywomierza... Mi osobiecie tlumaczyl ze cos ma z sonda nie tak... i mechanik polecil mu odpiecie przeplywki zeby auto nie skakalo na obrotach... poki co jeszcze nie wiem nic nie sprawdzalem ani sprawnosci sondy ani przeplywki... pojezdzilem tak jak jest z odlaczona przeplywka... chcialbym zeby motor chodzil poprawnie tak jak nazely z nie zeby cos tam odpinac... wiec co myslicie na ten temat?

 

 

Na przyszłość!!!

viewtopic.php?f=68&t=120678

Mam dziś dobry humor i wyjątkowo poprawiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytałem to po odpięciu przepływki auto przechodzi w tryb awaryjny i nie bierze pod uwage odczytów z zadnych czujników lambdym,przepływki...

 

u mnie w silniku 1.8i m40 z podłączoną przepływką nie wchodzi na obroty, pierdzi muli itd.

po odłączeniu jedzie wmiare ok. dziś wymieniam przepływke zobaczymy co się bedzie działo. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odlaczeniu przeplywki samochod przechodzi w tryb awaryjny.

Co wiąze sie z tym ze niebedzie chodzic tak jak powinien... i bedzie wiecej palic.

podlacz przeplywke i jedz na kompa.

zobacz jakie bledy Ci pokarze.

pewnie ktorys z czujnikow jest uwalony i po podlaczeniu przeplywki albo bedzie strzelac w wydech albo bedzie falowac na obrotach albo wgl nie bedzie sie wkrecac..

E38 728i 1999r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem u mnie przepływomierz auttko wkręca sie na obroty tak jak trzeba. pozostał dalej problem falowania obrotów

 

co do spalania to z odłaczona przepływką pali duzo wiecej, normalnie na całym zbiorniku 36l gazu robiłem około 360km z odłączoną zrobiłem 274km :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.