Skocz do zawartości

E60 wymiana listw okiennych chrom na shadow line


suarez7

Rekomendowane odpowiedzi

ia ja z chęcią zamienie się listwami shadowline na listwy chrom :). Moja e61 jest czarna , ori ciemne szyby do tego czarne listwy i brak relingów więc wygląda trochę jak karawan :).

 

a nie ma problemu przy ich demontazu i montazu pozniej ? w sensie nie beda odstawac ?

wwo_j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ia ja z chęcią zamienie się listwami shadowline na listwy chrom :). Moja e61 jest czarna , ori ciemne szyby do tego czarne listwy i brak relingów więc wygląda trochę jak karawan :).

 

Skąd jesteś kolego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam wszystkich forumowiczów,jestem tu nowy,hihi.kupilem swoje e 60 i nie podobają mi się listwy szyb chętnie bym je zamienił na chromowane.Mam shadow line model sedan zamieniłbym na chromowane.jestem z mazowieckiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja wymieniłem listwy sam. Sprawa wygląda dość prosto. Jest filmik na yt ale na e39 pokazany przez kolesia z USA. Aby zdjąć i nie wyginając listwy zaczynamy od strony lusterka bocznego. Ja osobiście używałem drewnianej listewki i młotka gumowego. Odchylamy gumowe uszczelki i przykładamy klina do listwy i kawałek po kawałku odbijamy mlotkiem aby schodzilo równomiernie. Nie szarpiemy mocno za listwe bo się wygnie. Dopiero jak wybijemy ze wszystkich zaczepów to odchylamy. Jak wybijemy listwe na całej długości z zaczepów to łatwo schodzi.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jak zakładamy to ręką tylko. Zero młotka i klina. Dobijamy reka i tyle. Listwy są delikatne na zewnętrznej stronie więc każde punktowe uderzenie może spowodować zarysowania lub wgniecenie. Być może będę ponownie wymieniał swoje listwy więc może jak będę pamiętał to nagram film i wrzucę. Nie wiem kiedy to nastąpi tylko. Demontaż i montaż na prawdę nie jest skomplikowany

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Zapomniałem o tym filmiku... nagralem go i mam na dysku. Wrzuce go tylko jak bede mial chwilke czasu bo musze go tam pociąć na kawałki bo jest dość długi. Jak go skleje to wrzucam i podaję link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć :)

W końcu jest ten filmik o który tak prosiliście, jest on jednak dość długi. Nagrywałem kamerą GoPro w obudowie dlatego dźwięk jest taki przytłumiony za co przepraszam. Mam nadzieję że wam pomoże w wymianie tych listew oraz przyszłym śmiałkom.

Powodzenia i miłego oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.