Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem coś takiego:

http://otomoto.pl/show?id=C31989521

 

Co sądzicie?

 

Vehicle information

Type

Value

VIN WBABV51050PN12833

Type code BV51

Type 320CD (EUR)

E series E46 (2FL)

Series 3

Type COUPE

Steering LL

Doors 2

Engine M47DO1

Displacement 2.00

Power 110

Drive HECK

Transmission MECH

Colour MYSTICBLAU METALLIC (A07)

Upholstery STOFF LASER/ANTHRAZIT (G7AT)

Prod.date 2005-06-16

Close Options

Code

Description (interface)

Description (EPC)

S167A ABGASNORM EU4 EU4 exhaust emissions standard

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selection of COP-relevant vehicles

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sports suspension settings

S338A M SPORTPAKET II M Sports package II

S441A RAUCHERPAKET Smoker package

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Sports seat

S495A 3. KOPFSTUETZE HINTEN 3-point belt & head restr'nt,rear middle

S534A KLIMAAUTOMATIK Automatic air conditioning

S650A CD-LAUFWERK CD player

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S710A M LEDERLENKRAD M leather steering wheel

S716A M AERODYNAMIKPAKET II Aerodynamics package

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE High gloss shadow line

S772A INTERIEURLEISTE ALU BLACK CUBE Interior strip strips, Alu Black Cube

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Headlining anthracite

Code

Description (interface)

Description (EPC)

S787A M LM RAEDER DOPPELSP. 135 M/MISCHB. BMW alloy wheel, M double spoke 135

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Language version, Italian

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Dealer List Europe

S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR On-board literature Italian

S8SPA COP STEUERUNG Control unit COP

S928A REIFENSTEUERUNG Tyre control

Close Standard equipment

Code

Description (interface)

Description (EPC)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamic stability control

S251A REIFEN PANNEN ANZEIGE Runflat indicator

S520A NEBELSCHEINWERFER Fog lights

S548A KILOMETERTACHO Kilometre speedo

S550A BORDCOMPUTER On-board computer

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN White direction indicator lights

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM Battery in luggage compartment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Raczej nic nie potwierdzisz bo to włoszka, niechlujnie wklejona przednia szyba (lewy przedni słupek) , wymienione wnętrze, zmienione listwy z alu black cube na allegrowy carbon, zadzwoń żeby chociaż airbag pasażera lepiej wcisnął dołem :mrgreen: i następnym razem niech na trzeźwo przykleja tylny emblemat :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciekawostka: auto znów jest na sprzedaż, 3 tys. tańsze: http://allegro.pl/bmw-320cd-60-000km-m-pakiet-coupe-18-e46-200-i4021698355.html

W międzyczasie zostało wzbogacone o niemontowany seryjnie system do teleportacji, gdyż 2 lata temu stało do kupienia w Mińsku Mazowieckim, a w tym roku ponownie przyjechało z Włoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie fachowość oceny auta przez specjalistę o nicku 320si. Nikt nie widział nikt nie oglądał a i tak wszyscy wszystko wiedzą najlepiej na podstawie zdjęcia. Tak się składa ze jestem właścicielem tego auta i doskonale wiem jakie ma wady a jakie zalety. Nie ukrywam i nie zamierzam ukrywać w jakim stanie kupiłem to auto a nawet zaręczam że każdy kupujący otrzyma te zdjęcia bo jest to jeden z dowodów na tak niski przebieg, ponad to na zdięciach widać ze nie jest to auto rozbite i jakieś wyciągane itp. Co do tezy wstawianego słupka i innych historii głosznych przez owych specjalistów zapraszam z miernikami i innymi cudami do sprawdzenia najpierw a dopiero później doradzania ludziom. Ogólnie rzecz biorąc ciężko na tym forum jest znaleźć auto polecane i godne kupna do każdego z nich jest dorobiona na szybko historia. Rozumiem jak ktoś był oglądał i coś znalazł, ale nie wiem w jaki sposób można komuś doradzać nie widząc tego auta.

 

Co do przebiegu to mam akurat dwa takie auta to drugie ma udokumentowane 280 000km i naprawde czuć WIELKĄ różnicę jadąc jednym a drugim. Pnadto mam zdjęcia włoskiego dowodu rejestraacyjnego gdzie auto było zarejestrowane 12.2005 a wyrejestrowane w kwietniu 2008 z uwagi na stan taki jak na zdjęciach. Kolejnym dla mnie dowodem na niski przebieg było to że musiałem zaraz po zakuie wymienić magiel bo był tak zardzewiały z nieużywania przez te kilka lat ze do niczego się nie nadawał.To samo tyczyło się opon które były z roku samochodu. Karzdy kto się zna i obejrzy auto jak spojrzy na roczniki nabite na podzespołach typu chociażby zawieszenie i jak wygląda silnik i jego osprzęt Będzie wiedział czy przebieg jest oryginalny.

 

Na przyszłość zastanówcie sie ludzie zanim coś napiszecie. Ja nikogo nie oszukuje, sprzedaje auto które jest z pewną hstorią której nie ukrywam każdy kupujący ktory do mnie dzwoni wie że auto było w takim stanie jak na foto.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmianka zniknęła bo była niedopatrzeniem, po prostu wkleiłem teks głoszenia z przed 2 lat. Myśle że nie ma to żadnego znaczenia z uwagi na to ze te informacje są w dowodzie rej czy karcie pojazdu. Nie wiem co ma na celu łapanie za tego typu słówka.

 

co do kwestji listw wewnętrznych i foteli:

S772A INTERIEURLEISTE ALU BLACK CUBE Listwy wewnętrzne Alu Black Cube to listwy które właśnie są takie jak na moich zdj zgodnie z opcją m pakiet

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy to też wnętrze oryginalne zgodnie z tym zapisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pytałem to też była masa krytyki itd. Zapytałem z uwagi na to że może juz ktoś oglądał i odkrył coś czego ja nie dojrzałem. Nie ukrywam że krytka forumowiczów mocno zniechęciła mnie do zakupu mało brakowało a nie kupił bym tego auta i tu popełnił bym błąd. Dlatego też wiem że te wróżby z fusów na forum utrudniają i zakup i sprzedaż.

Jak widać przekonałem się o tym w obydwu roalch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak pytałem to też była masa krytyki itd. Zapytałem z uwagi na to że może juz ktoś oglądał i odkrył coś czego ja nie dojrzałem. Nie ukrywam że krytka forumowiczów mocno zniechęciła mnie do zakupu mało brakowało a nie kupił bym tego auta i tu popełnił bym błąd. Dlatego też wiem że te wróżby z fusów na forum utrudniają i zakup i sprzedaż.

Jak widać przekonałem się o tym w obydwu roalch.

W którym miejscu Ja Ci napisałem że miałeś wstawiany słupek? Napisałem o partacko wklejonej przedniej szybie i obiciu wewnętrznym słupka, przeczytaj to co napisałem jeszcze raz a wnętrze miałeś wymieniane bo to że fotel sport się zgadzał to ok ale rodzaj materiału się nie zgadzał tak samo jak listwy black cube których nie masz tylko okleina z allego je małpuje, wklej zdjęcia tego auta z wewnątrz niech inni ocenią czy niesłusznie wytknąłem nieprawidłowości Twojego auta o które pytał zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.