Skocz do zawartości

[E46]Xenon na H7?


Miiły94

Rekomendowane odpowiedzi

40 zł to nie jest majątek, kupię, jeżeli mi się przepalą szybko to już ich nie kupię..

Bodzion dzięki wielkie za sensowne odpowiedzi i oczywiście pomoc..

a Ty edoneil nie komentuj jak nie używałeś ich, bo Twoje wypowiedzi są 'wyssane z palca' :).

1. "O ile to prawdziwy Philips to pewnie po miesiącu kleknie, takie mocne żarowki szybko się przepalają i wcale nie świecą tak "OCH ACH PRAWIE JAK XENON "-nie miałeś i zgadujesz.

2. 'Jak nic nie jest napisane o tym, to przypiszczam, że nie mają' -pytam kogoś kto wie, jak nie wiesz to przemilcz

3. 'ile takie TUNGSRAMY świecą? Tydzień?' nie używałeś i znowu 'zgadujesz' ile moga świecić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem - jak kupisz te +90% będziesz zadowolony - używam 5 kompletów w 5 pojazdach i jest naprawdę OK.

Jeden komplet jeździ nawet w Jeep ( ale w konfiguracji H4 ) i się telepie po wertepach - nie robi to na żarówkach żadnego wrażenia :D

Co do tych +120% to nie wiem jak z trwałością, bo ich jeszcze nie sprawdziłem - choć, muszę przyznać kusi mnie aby je kupić... i pewnie kupię komplet na próbę.

Sądzę,że też będzie OK - poczytaj komentarze na innych forach na temat tych Tungsramów. Nie ma zbyt wiele ( albo prawie wcale ) negatywnych opinii.

 

Ps. Jestem zachwycony sposobem wymiany żarówek w E46 :cool2: genialna i prosta sprawa. Cóż - w moim np. Mondeo ( bieżący model ) trza wyjąć reflektor do wymiany żarówki. :duh:

A w E46 - 20 sekund i gotowe :D przynajmniej w konfiguracji z moim silnikiem, nic nie przeszkadza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiłem i teraz oczekiwanie na to aż przyjdą ;p.

Poczytałem trochę o nich i ludzie je polecają bardziej od Boscha, a mi boschy bardzo pasowały!.

 

+u mnie niestety nie jest 20 sekund, bo poprzedni właściciel źle założył żarówkę i prawa lampa się stopiła trochę :mad2: :mad2: teraz muszę innym sposobem ją wciskać.. ale to już mój problem.

 

Jeszcze raz dzieki za pomoc ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.