Skocz do zawartości

REMONT SILNIKA M20B25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
http://images64.fotosik.pl/900/e01f7226bb30470agen.jpg
  • Odpowiedzi 67
  • Wyświetleń 11,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
http://images63.fotosik.pl/898/31af8a828a5de0ecgen.jpg
Opublikowano
  • Autor
http://images63.fotosik.pl/898/3e683e63146d8917gen.jpg
Opublikowano
  • Autor
http://images62.fotosik.pl/900/8ec276b5b2e3536agen.jpg
Opublikowano
  • Autor
http://images64.fotosik.pl/900/e8e12e05f3a68540gen.jpg
Opublikowano
  • Autor
http://images64.fotosik.pl/900/3f43d193de127e96.jpg
Opublikowano
  • Autor
http://images62.fotosik.pl/900/c47b185f04580a28gen.jpg
Opublikowano
  • Autor
http://images65.fotosik.pl/900/e0d2f15b01c716ac.jpg
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
I jak cyka po remoncie?
I NEED A DOLLAR !!!
Opublikowano
Oczywiście,że ja też jestem zainteresowany efektami tego remontu oraz kosztami oczywiście w miarę możliwości jak to nie jest tajemnica.
Opublikowano
  • Autor
SILNIK CYKA BARDZO DOBRZE :D

Edytowane przez mistrz_92

Opublikowano
  • Autor

TŁOKI Z PIERŚCIENIAMI - 1990zł

SZLIF BLOKU - 400zł

PANEWKI NA KORBY - 82,59zł

PANEWKI GŁÓWNE - 210,80zł

USZCZELKA POD GŁOWICE - 68,41zł

ŚRUBY DO GŁOWICY - 59,61zł

USZCZELKA POD POKRYWE - 26,31zł

PASEK ROZRZĄDU - 44,12zł

ROLKA NAPINAJĄCA - 63,33zł

ŚWIECE - 31,84zł

USZCZELKI WYDECH - 60,52zł

USZCZELKI SSĄCY - 16,98zł

SPRZĘGŁO - 420zł

SIMERINGI - 154.68zł

ŁOŻYSKO - 8.50zł

REGENERACJA GŁOWICY 750zł

UŻYWANY WAŁEK ROZRZĄDU - 375zł

REGENERACJA ROZRUSZNIKA - 80zł

OLEJ + FILTR - 248zł

FILTR POWIETRZA - 19,31zł

PŁYN DO CHŁODNICY - 105zł

OLEJ DO SKRZYNI - 64,89zł

SILIKON - 19,15zł

Opublikowano
  • Autor
NIE LICZĄC MOJEJ PRACY,MYCIA, MALOWANIA, PIASKOWANIA, POLEROWANIA, SKŁADANIA, CYNKOWANIA, ITP
Opublikowano
  • Autor

PO DOTARCIU SILNIKA WYMIENIŁEM JESZCZE PARĘ RZECZY

-CZUJNIK TEMPERATURY

-CZUJNIK POŁOŻENIA WAŁU

-KOPUŁKĘ + PALEC

-UŻYWANĄ PRZEPUSTNICE

-UŻYWANY PRZEPŁYWOMIERZ

-PRZEWÓD ŁĄCZĄCY PRZEPŁYWOMIERZ Z PRZEPUSTNICĄ

Opublikowano
Szacun!!! Czy w planach jest podtlenek bigosu?
Opublikowano
  • Autor
W planach mam jeszcze wydech z kwasowki, marzą mi się barany zamiast oryginalnych kolektorów :D Podtlenek bigosu? Chodzi o azot? Miałem wcześniej podtlenek lpg ale wyrzuciłem :p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.