Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś go kiedyś rozkodowywał tutaj:

 

http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1263827#p1263827

 

Wyposażenie

 

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBABR31090JP19091

Kod typu BR31

Typ 323CI (EUR)

Typoszereg E E46 ©

Seria 3

Rodzaj konstrukcji CABRIO

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik M52/TU

Pojemność skokowa 2.50

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor COSMOSSCHWARZ METALLIC (303)

Tapicerka LEDER MOSAIK/WALK NAPPA/LIGHTGELB ( (Q9LT)

Data prod. 2000-05-25

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S226A SPORTS SUSPENSION SETTINGS Sportowe dostosowanie podwozia

S256A SPORT-/MF-STEERING WHEEL/CRUISE CONTROL Kierownica sport./MFL/regul. prędk.

S279A LT/ALY WHEELS STAR SPOKE 45 Obr. BMW, st. le. spr. gwiaz. 45

S320A MODEL DESIGNATION, DELETION Brak napisu modelu

S380A HARDTOP PREPARATION Przygotowanie pod Hardtop

S388A SOFTTOP BLACK Dach składany czarny

S399A SOFTTOP OPERATION, FULLY AUTOMATIC Dach skł. el.-mech., całk. automatyczny

S423A FLOOR MATS, VELOUR Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNING TRIANGLE Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S438A WOOD TRIM Wersja z drewna szlachetnego

S441A SMOKERS PACKAGE Pakiet dla palących

S459A SEAT ADJUSTM., ELECTR. W. MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S464A SKIBAG Worek na narty

S473A ARMREST, FRONT Podłokietnik przedni

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S488A LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A HEADLIGHT WASHER SYSTEM Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A RAIN SENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON LIGHT Światło ksenonowe

S534A AUTOMATIC AIR CONDITIONING Klimatyzacja automatyczna

S606A NAVIGATION SYSTEM BUSINESS Radionawigacja

P628A COMMUNICATION PACKAGE Pakiet komunikacji

S629A CAR TELEPHONE (GSM) W CARD READER FRONT Tel. sam. sieci D z czytn. kart z przod.

S672A CD CHANGER BMW FOR 6 CDS Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S674A HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM HARMAN KARDON System HiFi Harman Kardon

S785A WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS Lampy kierunkowskazów białe

L801A GERMANY VERSION Wersja krajowa Niemcy

S863A EUROPE/DEALER DIRECTORY Spis dealerów, Europa

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S879A GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET Instrukcja obsługi, jęz. niemiecki

S945A CONSIDERATION OF PRICE DEPENDENCY Dummy-SALAPA

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S520A FOGLIGHTS Lampa przeciwmgłowa

S548A SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING Licznik kilometrów

S550A ON-BOARD COMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERY IN LUGGAGE COMPARTMENT akumulator w bagażniku

 

Wrzuć link do auta bo temat zostanie zamknięty zapewne. A może też coś znajdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkodowałem ten VIN także na oficjalnej stronie .de, i tak wychodzi że manual. W ogóle ten "oryginalny" m-pakiet nie jest zawarty w VINie, jedynei multi kierownica. Albo jestem tak śpiący, że coś pomyliłem, albo nie doczytałem... Opis mówi że auto ori, praktyka już nie koniecznie. I nie ma zdjęć wnętrza. Jeśli masz blisko lub po drodze, zawsze możesz obejrzeć. Sprawdzisz jak to jest z tą skrzynią biegów, popytaj o to. Ale przez pół Polski bym nie jechał. W tym linku który podałem wyżej jest post z 2012 roku, kiedy to auto było na sprzedaż. Pytał o nią ktoś z forum - Miro Wawa. Ale chyba się nie zdecydował.

 

Szkoda że tak późno wrzuciłeś temat. Może ktoś tą sztukę kojarzy, ale o tej porze tego nie przeczytają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę, ale jest dość kosztowne, bo wymaga sporo części, oprócz skrzyni także dyfer, pedały, wał, może półosie, itd. Do tego programowanie, dużo zachodu.

 

To auto ze zdjęć wygląda fajnie, jak każde uglebione na dużych felach z m-pakiem, ale z samego widoku na monitorze nie można wiele wywnioskować. Są pewne nieścisłości opisu z VINem, ale dołożony m-pak to nie tragedia skreślajaca auto. Przed wyjazdem zawsze możesz spróbować dodzwonić się do gościa i pytać o tą skrzynie, czy coś wie. Nie koniecznie musi wiedzieć, skoro auto ma raptem 1,5 roku. Decyzja należy do Ciebie, jak masz czas i trochę kasy do wydania na wycieczkę, sprawdź je na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Trudno powiedzieć, przeważnie robi się zmianę w drugą stronę jak automat się rozsypie :roll: wrzuć zdjęcia wnętrza i silnika, może nie ten vin..

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Te koła i taki zawias ,zapomnij o komforcie .

Ten rocznik z tym silnikiem za taką cenę ,wziął bym tylko pod warunkiem ,że naprawdę wszystko jest w bdb stanie.

Znajomy sprzedał ostatnią takie cabrio 2002r 3.0i w pełnym oryginalnym M-pakiecie za 29 tyś.

Najpierw miał wystawione 35tyś ale zero zainteresowania , schodził po woli z ceny aż doszedł do 30tyś i dopiero sprzedał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak: ogólnie auto niezłe, wszystko chodzi w miarę dobrze, prezentuje się kapitalnie, ale ma kilka wad: nie działa sterowanie fotela pasażera, jakiś błąd w fotelu kierowcy powoduje pojawienie się kontrlki "AirBag" no i najważnejsze dach nie chciał się złożyć! po naciśnieciu kilkukrotnie przycisku otwarcia dachu zapaliły się kontrolki od trakcji i ABS. mechanik twierdzi że dach nie rozłoży się przy tej temperaturze, ale on się otwiera do połowy i potem staje :shock: jeżeli by tak było jak twierdzi mechanik to dach wogóle by nie ruszył. ogólnie wygląda mi to na walnietą pompę od rozkładania dachu. czy ktoś może wie jakie to są koszty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie dorzucony Mpak (a sprzedający zarzeka się, że wszytsko oryginał) skrzynia zmieniona a na dodatek co bardzo istotne w cabriolecie dach się nie otwiera. I skąd wiesz, że to przez fotel pasażera świeci sie airbag? Podłączyłeś do kompa?

A sprzedawca to wg mnie zwykły oszust.

Chyba musisz być mega podjarany na to auto, że jeszcze się nie zniechęciłeś. Bo cena też wcale okazyjna nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko da się zrobić. tylko pytanie ile by mnie to kosztowało? sprzedawca twierdzi że nic nie wiedział o tej skrzyni. przy kupnie nie sprawdzał VINu. generalnie odpuściłem sobie ale gdyby zrobił te wszystkie usterki to kto wie...

 

mógłby ktoś napisać ile kosztuje naprawa mechanizmu do otwierania dachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cabrio i powiem ze ten dach otworzy się kiedy tylko chcesz,druga sprawa to że jak coś ci sie dzieje w aucie to bez diagnostyki komputerowej ni huhu,domyślam się że jakbyś wziął kogoś kto jest obeznany z diagnostyką w tej chwili byś wiedział wszystko na temat tego dachu i air -u ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.