Treść opublikowana przez Bartolini85
-
[E46 32O I] - WBABS110X0JX63710
Bartolini85 odpowiedział(a) na Bartolini85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażewentualnie możnaby sprawdzić geometrię... ale jednak chyba sobie odpuszczę. powiem Wam szczerze że to jest coś niebywałego żeby same szroty były do kupienia. człowiek ma pieniądze, chce kupić autko a tutaj nie ma co wybrać - same padliny. może u Niemców coś poszukać?
-
[E46 32O I] - WBABS110X0JX63710
Bartolini85 odpowiedział(a) na Bartolini85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażz rozkodowanego vinu wynika że wymieniane było wnętrze? bo oryginalnie było czarne + listwy drewniane. dobrze rozumiem?
-
[320i M54B22] opinie i osiągi
dziękuję wszystkim za opinie :-)
-
[E46 32O I] - WBABS110X0JX63710
Bartolini85 odpowiedział(a) na Bartolini85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczy ktoś może mi pomóc??? warto kupić to auto?
-
[E46 323i] - WBABR31090JP19091
Bartolini85 odpowiedział(a) na Bartolini85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażodpuściłem już sobie to auto ale tak z ciekawości zapytam :-) przecież można taki mechanizm otwierania dachu naprawić. czemu mówisz że nie wolno takich kupować?
-
[E46 32O I] - WBABS110X0JX63710
Bartolini85 odpowiedział(a) na Bartolini85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpowiem szczerze że dosyć mocno oberwał... jak myślicie warto oglądać? mam do niego 200 km
-
[320i M54B22] opinie i osiągi
ogólnie jeżeli on jeździ podobnie do 323 to jest naprawdę nieźle. w zupełności mi wystarczy. a jak z awaryjnością? co tam się lubi zepsuć?
-
[E46 32O I] - WBABS110X0JX63710
Bartolini85 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwitam. ktoś coś może powiedzieć więcej bo się przymierzam... http://otomoto.pl/bmw-320-oryginal-m-pakiet-C31674177.html
-
[320i M54B22] opinie i osiągi
myślisz że one tak samo jeżdźą? nie wydaje mi się... trochę inne momenty obrotowe...
-
[320i M54B22] opinie i osiągi
chodzi mi tylko o w miarę bezpieczne wyprzedzanie na trasie. autko nie będzie służyć do upalania ani kręcenie gdzieś pod marketem bączków. normalna jazda po mieście i kilka razy w roku jakaś trasa...
-
[320i M54B22] opinie i osiągi
witam serdecznie. co sądzicie o tym silniku. mam do kupienia egzemplarz cabrio z manualną skrzynią. czy tutaj też występuje vanos i łańcuch rozrządu?
-
[E46 323i] - WBABR31090JP19091
Bartolini85 odpowiedział(a) na Bartolini85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwszystko da się zrobić. tylko pytanie ile by mnie to kosztowało? sprzedawca twierdzi że nic nie wiedział o tej skrzyni. przy kupnie nie sprawdzał VINu. generalnie odpuściłem sobie ale gdyby zrobił te wszystkie usterki to kto wie... mógłby ktoś napisać ile kosztuje naprawa mechanizmu do otwierania dachu?
-
[E46 323i] - WBABR31090JP19091
Bartolini85 odpowiedział(a) na Bartolini85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmówi że w zimie tak miał a latem wszystko chodzi tylko czasem się przycina...
-
[E46 323i] - WBABR31090JP19091
Bartolini85 odpowiedział(a) na Bartolini85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża więc tak: ogólnie auto niezłe, wszystko chodzi w miarę dobrze, prezentuje się kapitalnie, ale ma kilka wad: nie działa sterowanie fotela pasażera, jakiś błąd w fotelu kierowcy powoduje pojawienie się kontrlki "AirBag" no i najważnejsze dach nie chciał się złożyć! po naciśnieciu kilkukrotnie przycisku otwarcia dachu zapaliły się kontrolki od trakcji i ABS. mechanik twierdzi że dach nie rozłoży się przy tej temperaturze, ale on się otwiera do połowy i potem staje :shock: jeżeli by tak było jak twierdzi mechanik to dach wogóle by nie ruszył. ogólnie wygląda mi to na walnietą pompę od rozkładania dachu. czy ktoś może wie jakie to są koszty?
-
[E46 323i] - WBABR31090JP19091
Bartolini85 odpowiedział(a) na Bartolini85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkoleś nic nie wie o żadnej skrzyni. mam wobec tego takie pytanie. czy taki zabieg wymiany skrzyni jest bezpieczny? czy to wogóle ma prawo jakoś jeździć czy to jest jakiś totalny wałek?
-
[E46 323i] - WBABR31090JP19091
Bartolini85 odpowiedział(a) na Bartolini85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdzięki wielkie za pomoc
-
[E46 323i] - WBABR31090JP19091
Bartolini85 odpowiedział(a) na Bartolini85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmam 150 km - zdjęcia środka mam na mailu. dziwna sprawa. możliwe że ktoś wymieniał skrzynię? da radę wogóle takie coś zrobić?
-
[E46 323i] - WBABR31090JP19091
Bartolini85 odpowiedział(a) na Bartolini85 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://tablica.pl/oferta/bmw-e46-cabrio-m-pakiet-polecam-CID5-ID4c4Pf.html#d219d421b3 jutro mam go jechać obejrzeć. co myślicie? po vinie wychodzi że to manual a przecież to automat :?
-
[E46] 323i - co sądzicie o tym silniku
dzięki wszystkim za pomoc :cool2:
-
[E46 323i] - WBABR31090JP19091
Bartolini85 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwitam serdecznie. czy mógłbym poprosić o rozkodowanie tego VINu?
-
[E46] 323i - co sądzicie o tym silniku
ale 328 nie ma w cabrio :-( jutro jadę oglądać to się przejadę i zobaczymy. a jak jest z trwałością tego silnika?
-
[E46] 323i - co sądzicie o tym silniku
właśnie tak szukałem żeby był albo 325 albo 330 ale trafił się ten w fajnej wersji wyposażenia i się zastanawiam. autko jest na zajebistych 19" i chłopaczyna chce za niego 26.000 rocznik 2000. dobra cena ?
-
[E46] 323i - co sądzicie o tym silniku
a mocowo jak to się prezentuje? aktualnie posiadam Lexusa IS200 benzyna 155 koni i jest kiepsko ( ten samochód po prostu nie jedzie). tutaj nie wiele więcej mocy i boję się że będzie słabizna. oczywiście nie będę używał tego auta do wyścigów ale chciałbym mieć czym depnąc. ogólnie czy jest elastyczny? idzie to jakoś z dołu czy trzeba piłować ponad 4 000 RPM?
-
[E46] 323i - co sądzicie o tym silniku
witam wszystkich. jestem nowy na forum i mam zamiar zakupić BMW E46 Cabrio. znalazłem ciekawy egzemplarz ale z silnikiem 323i. czytałem że polecane są 325 lub 330. dodatkowo w aucie jest Tiptronic. co sądzicie o takim silniku z tą skrzynią? on chyba nie ma podwójnego Vanosa? rozrząd jest na pasku czy łąńcuchu?