Skocz do zawartości

E60 nie działa ksenon Dynamic błędy oświetlenia


grisza1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kilka dni temu miałem małe zdarzenie z dzikiem uderzyłem go tak ze mi lampe prawa potrzaskał mam ksenony dynamiki i jest taki problem odrazu po stłuczce lampa przestała świecić ale tylko ksenon ringi i swiatła długie normalnie działaja szyba nie pękła w lampie tylko w środku cała lata dodam ze mam zakodowane właczenie świateł z pilota i o dziwo jak włączam je z pilota to ksenon świeci ale jak odpale auto i włącze światła to juz nie świeci błedy na ekranie wyświetla mi takie : Drive control system!Drive modera... następny błąd Dipped beam right failure! no i trzeci bład Cornering lights failure.Dodam ze lampy terez mi swieca nisko chyba nie do końca je poziomuje.Postanowiłem kupić całą lampe w idealnym stanie bo myslałem ze to rozwiąże problem ale po założeniu całej sprawnej dalej mam te błedy ksenon nie swieci a jedynie jak go włącze z pilota to swieci.Nie mam pojęcia gdzie szukać problemu miał ktos taki problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przełożyłem swój moduł w sumie cos tam poziomuje ale bo dzisiaj zauważyłem no ale jeden bład po przetłumaczeniu odpowiada własnie za te poziomowanie ale to i tak nie ma nic wspolnego z tym ze ksenon nie świeci.Ja kupiłem tylko jedna lampe bo jedna miałem potrzaskana druga jest wporządku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.