Skocz do zawartości

moje 116i


zibis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,tak w skrócie w moja jedyneczka: 2005 rok,silniczek n45 115KM,sprowadzona z Niemiec w 2007 i od tego czasu historia auta jest mi znana :) Dla jednych wcale nie jedzie,dla innych daje radę,ja wsiadłem w nią z e39 540ia i chwalę sobie(co nie oznacza,że szybko jeżdżę w trasie). Do kupna przyczyniło się wyposażenie oraz przebieg,obecny 75tys.Jakiś czas chciałem autko sprzedać,ale nic w międzyczasie nie znalazłem co by mnie urzekło,więc w końcu postanowiłem wynagrodzić jedyneczce i zmieniłem wnętrze,na pierwszym zdjęciu stan przed:

P6270012.JPG

PC210564.JPG

PC210565.JPG

PC210566.JPG

PC210567.JPG

PC210568.JPG

PC210569.JPG

PC210570.JPG

PC210571.JPG

PC210575.JPG

PC210576.JPG

PC210578.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow wyglada fantastycznie, kolego mozesz powiedziec ile taka przyjemnosc u tapicera cie kosztowala ? Szukam caly czas kompletu skorzanego do mojej jedynki ale jak tak dalej bedzie i nic ciekawego sie nie pojawi to moze do tapicera oddam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio nie jest, wczoraj jak zobaczylem twoja robote to dzisiaj podjechalem do miejscowego tapicera u mnie wycenili na 4500, jak nie znajde do wiosny/lata kompletu skorzanego m-pak z boczkami i podgrzewaniem tylka dla siebie to jade do tapicera :) u mnie bedzie braz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Endrju" byłeś u tapiera w Lublinie ? Bo na necie znalazłem tylko jednego w Lbn.

 

Te tylne głośniczki wyglądają dość śmisznie :D

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście zamontował bym je obok oryginalnych tylnych (w tym czarnym plastiku), ale dobre i to. Jak się domyślam nie masz hi-fi, a więc przód masz pusty. Masz tylko maskownice :D

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damainz sprawdzalem u tapicera w niedrzwicy duzej okolo 20km od lublina tapwid, calkiem dobre opinie ma , tydzien mu zajmie zrobienie tego wszystkiego jesli sie zdecyduje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.