Skocz do zawartości

szukam plyty z mapa Polski


aphex

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w swoim aucie navi chyba MkI (nie znam sie), taki jak na aukcji pod adresem http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=93819258. Dostalem do niego plyte z mapa Polski ale chyba jest jakas lewa, bo nie dziala poprawnie, w Warszawie czesto gubi trase oraz prowadzi do celu jakimis bardzo dziwnymi drogami (gdybym mial dojechac do domu wg jej wskazan to pewnie skonczylbym w Gdansku) :? ... Gdzie mozna kupic/skopiowac prawidlowa plyte, wspolpracujaca z moim navi, ktora bedzie dzialac jak nalezy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Możesz kupić mapę navi do bmw Polski na Allegro ,ale to nie jest to samo co mapy dróg państw zachodnich,ja takową posiadam i prawdę mówiąc jej nie używam.Są na niej głowne drogi i parę ulic w Wałbrzychu,nie wiem jak ma się do innych miast bo po prostu jej nie testowałem.

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!

ps.

jak dla mnie to szkoda wydawać kasę na mapę Polski.

Jak jezdzisz na zachód spraw sobię mapę np Niemiec -wypas!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie twórz 3 wątków w tym samym temacie ...

2. Nie ma innej mapy - tylko jest jedna.

3. Jak coś jest nie tak z mapą, to miej pretensje do sprzedającego - nie mówiąc o tym, że ogłasza się, że sprzedaje oryginał, a to kopia - od razu należy się negatyw.

4. Jak Cię źle prowadzi, to masz coś niepoprawnie z ustawieniami wyboru drogi lub z w ogóle z systemem (wątpię) ...

5. Mapa Polski mimo to się przydaje - dzieki niej (jeżeli nie ma na niej drogi na której jesteśmy) ma się orientacje w którym kierunku należy jechać, wiemy gdzie się kierować aby dojechać do głównej drogi itd ...

6. Na pocieszenie - wiele wschodnich krajów w ogóle nie ma mapy (Litwa, Węgry itd., a np. Słowacy mają jeszcze znacznie słabszą niż Polska ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.