Skocz do zawartości

co kupić do e46 prezent


victoriassecret

Rekomendowane odpowiedzi

Niska gałka zmiany biegów mPakiet.

:cool2: miałem proponować to sam, tylko z tego co pamiętam kosztuje ponad 350

 

Nie, mniej. Poza tym są też czasem w necie a w aso można postękać o zniżkę.

Może przez sklep częścidobmw.pl coś taniej będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym, że mPak ma inną skórę niż zwykła, dodatkowo zwykła jest wysoka tzn zwykła zwykła bo wychodziły mPak niski i wysoki. niski lepiej wygląda ale to nic, bo lepiej się nim zmienia biegi bo nie jest taka wysoko drożąek jak w starych oplach.

No i z estetyki to 80% z posiadaczy e46 na forum, nie miała przyjemności "głaskać" świeżej skóry na nowej gale mPakietowej niskiej. A jest efekt.

No i ma srebrny pasek/obwódkę.

Wpisz w allegro gałka e46 zmiany biegów, filtr od najdroższej i będziesz widzieć.

Albo w forum, szukaj "gałka zmiany biegów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo super , a poza tym że to jest oryginalna , skórzana gałka to różni się czymś jeszcze od zwykłej ?

Jest krótsza przez co wygodniej się zmienia biegi, na dole ma aluminiowy pierścień oraz oczywiście znaczek ///M :mrgreen:

Tutaj masz porównanie ze standardową:

http://img265.imageshack.us/img265/1337/pict0785mf4.jpg

 

http://img714.imageshack.us/img714/6555/kgrhqfjee7b0yuywsbpiukd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam akurat, wiele zależy od tego jaką ma w tej chwili.

Jeśli ma zwykła, wysoką, zniszczoną mniej lub bardziej bądź nie jest amatorem tungów typu gałka a`la kij golfowy czy łeb węża czy inna trupia czaszka - to jak najbardziej taki prezent dla samochodu, bardzo by mnie cieszył.

Przecież mu nie kupisz zestawu oleju i filtrów.

 

No z allegro też bym nie ryzykował i wybrał częścidobmw.pl albo aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kiedyś od żony breloczek do z3, tylko że do e46 nie będzie już taki okazały bo jest z samą trójeczką :)

 

http://www.smart-shop.ua/photo/product/brelok-bmw-z3-323.jpg

 

http://sklepbmw.com/72-118-thickbox/brelok-bmw-serii-3.jpg

Edytowane przez scarab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja mam, ale jest ciut za zimno, żebyś topless z kierownikiem w środku wykonała mycie samochodu wraz z nałożeniem twardego wosku carnauba czy innym :) - to takie połączenie przyjemnego z pożytecznym, bo nigdy nie ma czasu na wosk.

Może jeszcze koledzy panowie wpadną na jakiś inny ciekawy pomysł. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Uchwyt na napoje zamiast roletki koło ręcznego, kosztuje chyba 180,-

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś myślałem o tych "roletkach" - na prezent moim zdaniem się nie umywają do gałki - podstopnica też fajna, pomijając wyższy kosz, to ją depczesz a gałę trzymasz w dłoni jakby nie patrzeć ( bez skojarzeń oczywiście ), zwizualizowałem sobie kiedyś te roletki, to jak będzie z nich butelka to będzie przeszkadzać w zmianie biegów, będą 2 butle to masakra. Będzie otwarta pucha to wylejesz, zamknięta może być gdziekolwiek będzie kawa to też się może zdarzyć ( mowa o mieście ) + utrudnienie zmiany biegów, a tak w roletce zwykłej wejdzie telefon "na stojaka", papierosy żeby w kieszeni nie przeszkadzały lub cokolwiek innego, czego po zasłonięciu roletki nie widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko możesz chłopakowi czapkę z daszkiem BMW kupić też ............., rok temu moja Narzeczona mi taki prezencik na urodziny sprawiła ....... bylem bardzo pozytywnie zaskoczony ................ chociaż najczęściej to czapkę z daszkiem mam na głowie dłubiąc coś przy autkach (oczywiście nie tą nową :) ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.