Skocz do zawartości

Skradziono mi auto


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

Sorry, za post, ale jest to akt desperacji.

Dzisiaj między 6 a 9:30 rano skradziono mi auto.

Jeśli ktoś je zobaczy/znajdzie, błagam o kontakt - 605 672 177

BMW E36 320i coupe granat, tylne lampy a la lexus, obniżany, łezki na przednich lampach, rysa kluczem lub śrubokrętem na klapie od wlotu paliwa, mała kierownica, rej. WE5475C.

Nagroda 2000.

Nie sugerujcie się alu, bo teraz jest na zimówkach.

http://www.honda-crx.info/forum/files/bmw320_015.jpg

http://www.honda-crx.info/forum/files/bmw320_003.jpg

Edytowane przez Pet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po części sam sobie jestem winien - planowałem instalację paru zabezpieczeń na wiosnę, ale nie spieszyłem się z tym zbytnio, bo auto było na tyle charakterysytczne, że nie obawiałem się kradzieży (nawet Gliniarz przyjmujący zlecenie stwierdził, że tak charakterystyczne pojazdy raczej nie są celem kradzieży...)

Polak mądry po szkodzie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała kierownica, przednie siedzenie - wyłamany przycisk od przesuwania przód/tył, pod przednim dywanikiem blisko pedałów dziura w gąbce, filtr stożkowy, radio blaupunkt z zmieniarką 10 CD (zmieniarka w bagażniku), rozłączona elektryka szyberdachu - to tyle z wew.

Z zewn. - światła a la lexus, rysa na klapie wlotu paliwa, ognisko rdzy na prawym tylnim nadkolem, lekkie wgniecenie na progu pod drzwiami kierowcy (zostawione przez jakiegoś barana na parkingu), łezki na przednich reflektorach, przyciemniony pasek na górnej części przedniej szyby.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.