Skocz do zawartości

Bmw Czy Opel


wojtys23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko że to ma przeed wszystkim jeżdzić a dopiero potem wyglądać. sam piszesz ze nie masz kasy na naprawy a pchasz sie w cos co jest więcej jak pewne że będzie się psuło. sorry ale mi też sie lamborghini bardzo podoba i może na jakies tam gallardo z pierwszych lat produkcji, sciagniete z usa by mi wystarczylo w mega okazji tylko co z tego jak pozniej to auto bedzie stalo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najsampierw doradzałem koledze opla :-) nie chcę już nawet liczyć ile włożyłem w swoje auto w bardzo dobrym stanie, w rzeczy, które po prostu rozleciały się z racji wieku auta a nie przez sposób eksploatacji czy stan w jakim go kupiłem... ale będzie już tego minimum 4.000 zł przez pół roku (no teraz mam nadzieję na dłuższy spokój gdyż w tej chwili nie ma kompletnie NICZEGO zepsutego :-) ale jak już mówiłem kocham to auto, jestem z niego bardzo zadowolony i robię wszystko na czas przy minimalnych nawet objawach. Żadna różnica cen napraw czy to e46 czy e38 :twisted:

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie chcę już nawet liczyć ile włożyłem w swoje auto w bardzo dobrym stanie, w rzeczy, które po prostu rozleciały się z racji wieku auta a nie przez sposób eksploatacji czy stan w jakim go kupiłem...

 

Aż się uśmiech politowania na twarz wkrada jak się to czyta. 4000 zł przez pół roku i uważasz, że kupiłeś auto w dobrym stanie???????? :) No grunt to się pocieszać i sobie polepszać nastój. :) Pisząc, że rzeczy rozleciały się z racji wieku auta a nie stanu w jakim kupiłeś sam sobie zaprzeczasz. Szczególnie jak piszesz, że masz nadzieję, na długi spokój, czyli z racji wieku nie wkłada się w E38 4000 zł co pół roku. :)

 

Właśnie tu jest pies pogrzebany, żeby kupić auto zdrowe, a nie takie, które ktoś sprzedaje bo mu się wydatki szykują (jak było pewnie w przypadku osoby, która Ci "okazyjnie" auto sprzedała).

Edytowane przez mmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę już nawet liczyć ile włożyłem w swoje auto w bardzo dobrym stanie, w rzeczy, które po prostu rozleciały się z racji wieku auta a nie przez sposób eksploatacji czy stan w jakim go kupiłem...

 

Aż się uśmiech na twarz wkrada politowania jak się to czyta. 4000 zł przez pół roku i uważasz, że kupiłeś auto w dobrym stanie???????? :) No grunt to się pocieszać i sobie polepszać nastój. :) Pisząc, że rzeczy rozleciały się z racji wieku auta a nie stanu w jakim kupiłeś sam sobie zaprzeczasz. Szczególnie jak piszesz, że masz nadzieję, na długi spokój, czyli z racji wieku nie wkłada się w E38 4000 zł co pół roku. :)

 

Właśnie tu jest pies pogrzebany, żeby kupić auto zdrowe, a nie takie, które ktoś sprzedaje bo mu się wydatki szykują (jak było pewnie w przypadku osoby, która Ci "okazyjnie" auto sprzedała).

zrobiłem uszczelniacze zaworów, to i przy okazji popychacze. Czujnik położenia wału i parę rzeczy w zawieszeniu (wszystko na porządnych częściach bez oszczędzania) Jedyna usterka z którą kupiłem auto to kończące się uszczelniacze zaworów. Mam rozumieć że taka usterka kwalifikuje auto jako 'trupa' ? :-) jest to rzecz kosztowna w naprawie, fakt. Ale po naprawie tego mam auto jak marzenie :-)

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie, Kazdy pisze ze wydał tyle i tyle na samochód... ale ok po pół roku to nie walnęło tak nagle tylko coś zrobić za msc -2 znowu coś zrobić to jest dla mnie jak najbardziej do zaakceptowania. Nie mam tyle $ aby kupić auto bez wkładu i jezdzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko do tego wszystkiego dochodzi eksploatacja - opony, tarcze, klocki, oleje, filtry i rpzede wszystkim paliwo. tu sie szczypiesz o litr czy dwa gazu na setke a tu piszesz jakby 4k to nie byly pieniadze. moze i nie sa bo ja przez pol roku wpompowalem duzo wiecej ale to dlatego ze chcialem gwint, kolo, hamulce i lubie miec wszystko idealne.

 

a pieniadze wole wydac na inne przyjemnosci niz ciagle pchanie kasy w samochod:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko do tego wszystkiego dochodzi eksploatacja - opony, tarcze, klocki, oleje, filtry i rpzede wszystkim paliwo. tu sie szczypiesz o litr czy dwa gazu na setke a tu piszesz jakby 4k to nie byly pieniadze. moze i nie sa bo ja przez pol roku wpompowalem duzo wiecej ale to dlatego ze chcialem gwint, kolo, hamulce i lubie miec wszystko idealne.

 

a pieniadze wole wydac na inne przyjemnosci niz ciagle pchanie kasy w samochod:)

akurat rzeczy które wymieniłeś trzeba wymieniać w każdym aucie - nie są typową bolączką bmw - więc kolega chyba się z nimi liczy :-). A znowuż opon i tarcz się co tydzień nie zmienia :lol:

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ich tak mnóstwo powystawianych. Hmm... bo znalazłem jedną drzwi lekko do wyklepania i pomalowania widac ze ktos otwierał drzwi i przywalil i lakier zdarł i odrypski na masce. Nie ma zadnych duzych szpar miedzy częsciami karoserii itp aaaaa... i turbina na gwarancji jescze pół roku ( co mnie bardzo cieszy). Wiec mozliwe ze jest ona jakas bardoz zajechana. Wiem powinienem nowy temat otwierac ale nie mam nr vin. A ja narazie tlyko przregladam ogłoszenia, a dzwonic i sie o to pytac tylko dla informacji nie zainteresowania to dziwnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dużo wystawionych bo te diesele mają po 300-500 tys. km i w Holandii albo Niemczech kosztują grosze. Dlatego polskie handlarskie gnidy je sprowadzają, odmładzają i stąd te okazje na allegro. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ich dużo, bo za granicą są tanie. Skąd się bierze ta cena? Wysoki przebieg + wyeksploatowanie. Większość diesli w niższych cenach to 2,5tds, czyli te o które trzeba było potrafić zadbać.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie w diesla nie bawił :-). Porządny gaz do benzyniaka. Przedwczoraj zrobiłem trasę z mazur do paryża za 470 zł - wszyscy kumple w swoich super oszczędnych klekotach zapłacili sporo więcej. 10,5 gazu na 100km przy full doładowanym dużym aucie :-) Edytowane przez HugoEmPe

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup opla :-) Dobrej i taniej bawarki na szybkiego nie kupisz Edytowane przez HugoEmPe

Foak Polisz Góvvnerment End Loł :]

Średnie spalanie w cyklu mieszanym: 10,1L Pb/11,8L LPG / 100 km


Moje autko: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=151&t=245534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak Dzięki pete_wwa zakupiłem autko. Bardzo sprawna pomoc, na razie sie pomalu przyzwyczajam ale osiągi mnie bardzo zadowalają. I jestem miło zzaskoczony jak na 320d 136km. Jak zwykle troszeczke jest do roboty głównie w środku ale to pikuś :P Juz zauważyłem że jazda jest dużo przyjemniejsza, lepiej sie trzyma drogi i w koncu zima przyszła, dziś zobaczyłem jak działa ASC a jak to jest bez niego ^^Z minusów wydaje mi się ze miejsca w srodku jest jakby troszeczke mniej niz w vectrze b przynajmniej z przodu. Ale wszystko pozostałe jest na plus :D Na razie stoi na zimówkach ale latem ładne 17 :)

 

 

A to nowe autko ^^

 

http://i41.tinypic.com/2mydqtd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.