Skocz do zawartości

Problem z ustawieniem pilota do bramy


Marek66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam -czy ktos z Was wie moze jak zaprogramowac w 6-tce pilota do bramy ? Mam brame Hormann , robie wszystko zgodnie z instrukcja i [BAD] :( ....zero efektu. Po skasowanie dwoma przyciskami wczesniejszych ustawien , wlaczam przycisk 1 oraz przycisk w pilocie ...diona pulsuje rownomiernie i nic sie nie dzieje . Pozdrawiam marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy brama hormann wspiera standart używany w tym pilocie. Ja próbowałem z dosć popularna bramą Faac i powiedzieli mi że ni ch... nic z tego (z powodu odbiornika w bramie). Odbiornik można wymienić za ok. 300 zł na taki który zagada.

Najpierw jednak trzeba spróbować. Generalnie wszystko jest dokładnie opisane w instrukcji. Jak nie masz to mogę ci zeskanować tę stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy brama hormann wspiera standart używany w tym pilocie. Ja próbowałem z dosć popularna bramą Faac i powiedzieli mi że ni ch... nic z tego (z powodu odbiornika w bramie). Odbiornik można wymienić za ok. 300 zł na taki który zagada.

Najpierw jednak trzeba spróbować. Generalnie wszystko jest dokładnie opisane w instrukcji. Jak nie masz to mogę ci zeskanować tę stronę.

 

Mam instrukcje :( Wszystko robie zgodnie z instrukcja. Probowalem wariant 1 oraz wariant 2 ( pilot ze zmiennym kodem ) [BAD] ...nic z tego. Hormann to niemieckie bramy raczej z gornej polki ....jakos mi sie nie chce wierzyc ze sasiedzi niemcy nie zrobili by kompatybilnej z samochodem bramy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.nic z tego. Hormann to niemieckie bramy raczej z gornej polki ....jakos mi sie nie chce wierzyc ze sasiedzi niemcy nie zrobili by kompatybilnej z samochodem bramy ...

 

Nie wątpię, że masz co najmniej równie dobrą bramę jak i samochód :lol: ale zobacz ile rodzajów radia stosują w bramach hormanna. Może nie wszystkie jednak są kompatybilne ale na pewno mozna to rozpracować.

 

http://www.hormann.pl/index.php?id=20168

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz moze namisr na ten odbiornik faac ktory dziala z pilotem w lusterku?

 

Wymianę odbiornika zaproponował mi autoryzowany przedstawiciel i monter Faac w Warszawie. Nie wchodziłem w detale bo nie byłem zainteresowany.

 

Podaj prosze namiar na niego. Ja nie mialem tyle szczescia do kompetentnych doradcow faac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.