Skocz do zawartości

bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
No to gratulacje :cool2:

ładny egzemplarz, też będę chciał zmienić po nowym roku na coś podobnego w podobnej stylistyce kolorów wnetrza :P

Pierwszy odradzałeś, pierwszy gratulujesz, ogarniasz jeszcze sam siebie :?: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie a ty siebie ogarniasz? nie sprowokujesz mnie tą prymitywną zaczepką

chlopak sprawdzil auto i kupuje auto swoich marzen to mu pogratulowalem tego a ty sie do...dalasz, tylko forum zaśmiecasz i zaczepki szukasz. Odpiszesz pewnie zaraz na moj post ale olewam to, pisz sobie. Ja nie bede ciagnal 10stronicowych szczeniackich kłótni ktore ciebie widac kręcą (napisz sobie te 2 pościki i niech ci ulzy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie a ty siebie ogarniasz? nie sprowokujesz mnie tą prymitywną zaczepką

chlopak sprawdzil auto i kupuje auto swoich marzen to mu pogratulowalem tego a ty sie do...dalasz, tylko forum zaśmiecasz i zaczepki szukasz. Odpiszesz pewnie zaraz na moj post ale olewam to, pisz sobie. Ja nie bede ciagnal 10stronicowych szczeniackich kłótni ktore ciebie widac kręcą (napisz sobie te 2 pościki i niech ci ulzy :) )

Kultury trochę. Świeży jesteś a szczekasz jak bury kundel. :nienie:

Poziom Twoich wypowiedzi jest taki, a nie inny, więc nie dziw się, że forumowicze się do tego odnoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz - skaczesz dalej, rzucasz się do każdego, każdy be, a Ty jesteś OK.

Nie trzeba Cię jechać, sam swoimi wypowiedziami to robisz. Pomyśl trochę, bo nikt z Tobą nie będzie tu na poziomie podstawówki dyskutował. Chcesz pomocy, to się zachowuj, bo pojęcie masz naprawdę nikłe.

Porównanie do burka myślę, że bardzo trafne. Nie widzę w nim nic niekulturalnego - no chyba, że burek się obrazi.

 

Jak czytam rady niektórych w tym wątku to :duh: Dorośli ludzie, a z mózgiem dziecka.

To wcześniej też było do Ciebie, ale najwidoczniej się nie domyśliłeś. Dlaczego mnie to nie dziwi :roll:

Żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

niedorozwinięty jesteś czy na jakichś prochach?

moderatorów brakuje na forum jak widać.

i przy okazji jak już to pisz wypociny po polsku.

są takie klawisze jak control i alt...

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOD jestes i tyle,wiec nie chce mi sie komentowac tego co piszesz bo szkoda czasu....za to ty widac masz go nadmiar więc poszczekaj sobie MOD jeszcze :D

 

PS kozak w necie ...i wiesz co dalej

Zegnam ( poszczekaj sobie jeszcze- śmiało :mrgreen: )

Mam nadzieję, że to twój ostatni post na tym forum. Nie wiem czy ktoś będzie chciał z tobą, jeszcze kiedykolwiek prowadzić dyskusję. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.