Treść opublikowana przez Chronicle236
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Chronicle236 odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMOD na to :D
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Chronicle236 odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMOD jestes i tyle,wiec nie chce mi sie komentowac tego co piszesz bo szkoda czasu....za to ty widac masz go nadmiar więc poszczekaj sobie MOD jeszcze :D PS kozak w necie ...i wiesz co dalej Zegnam ( poszczekaj sobie jeszcze- śmiało :mrgreen: )
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Chronicle236 odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale mi pojechales no no.... :mrgreen: piszesz o kulturze a sam pokazujesz piekny poziom "szczekasz jak burek" no bo przeciez ty masz 900 postów to jestes szychą forumową i znawcą tematu tzw " autorytetem "hah :D -no comment dla takich ludzi jak ty :mad2:
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Chronicle236 odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażchlopie a ty siebie ogarniasz? nie sprowokujesz mnie tą prymitywną zaczepką chlopak sprawdzil auto i kupuje auto swoich marzen to mu pogratulowalem tego a ty sie do...dalasz, tylko forum zaśmiecasz i zaczepki szukasz. Odpiszesz pewnie zaraz na moj post ale olewam to, pisz sobie. Ja nie bede ciagnal 10stronicowych szczeniackich kłótni ktore ciebie widac kręcą (napisz sobie te 2 pościki i niech ci ulzy :) )
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Chronicle236 odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to gratulacje :cool2: ładny egzemplarz, też będę chciał zmienić po nowym roku na coś podobnego w podobnej stylistyce kolorów wnetrza :P
-
e90 330D WBAVD91060FG96468
Chronicle236 odpowiedział(a) na Chronicle236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno racja, kupa złomu
-
e90 330D WBAVD91060FG96468
Chronicle236 odpowiedział(a) na Chronicle236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie wiem czy to kwestia zdjęcia nr 4 ale koło z przodu jest sporo większe od tylnego :D szczepan jakiś czy co ?
-
e90 330D WBAVD91060FG96468
Chronicle236 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie bardzo proszę o opinie o tym samochodzie http://otomoto.pl/bmw-330-xd-4x4-piekny-lakier-C31427601.html nie jest zbyt podejrzanie tani jak na 330 ? ktoś zna? to handlarz czy prywatny właściciel ?
-
e46 330i szwajcar, okazja? WBAAV51030JT02049
Chronicle236 odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja pier.. te felgi tak wiejskim tiuningiem zalatują że ja bym sie w takim wstydził pokazać. no chyba że ktoś szuka auta co żulom/ lub kolegom spod stodoły tudzież laskom z remizy zaimponuje jakie to on ma ogromne KOZACKIE FELE woww!!! :mad2: sory ale jak widze takie auto to widze gościa który w weekend robi rundy honorowe po wsi żeby pokazać wszystkim jaki on kozak a w tygodniu z buta na autobus no bo te drity weekendowe w 330i przed kolegami pochłonely caly jego budżet na Pb :D :mrgreen:
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Chronicle236 odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCHILL ...losowych np wyjazd za granice na stałe, powiększenie rodziny i takie tam :mad2: . Ja kupiłem od gościa któremu skończyła sie amortyzacja bo miał na działalność i urodziło mu sie dziecko i wózek nie mieścił się o 3cm w bagażniku więc zmienił na nowszą Accord w kombi
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Chronicle236 odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpo co kupować vehicla od handlarza który wiadomo że musi kilka tys na aucie zarobić jak można od prywatnego który np z przyczyn tzw losowych sprzedaje dobre auto :twisted: ? auta z autohandlu to w 99,99% shit lub przepłacone 3-6tysi (wg mnie oczywiscie)
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Chronicle236 odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmM123 przede wszystkim nie kupuj na SZYBKO jak to napisałeś bo na szybko to można wodę w kiblu spuścić. Znam takich co kupowali na szybko bo im sie bardzo auto wizualnie podobało, napalili sie strasznie a potem był płacz :cry2: nie mowie ze to złe auto ale na chłodno go obejrzyj, i najlepiej z kimś kto spojrzałby na nią nieco bardziej krytycznym niezależnym okiem. Powodzenia :cool2:
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Chronicle236 odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak Pakito, ten "Mr Krzak OC/AC - u nas najtaniej" to konkretnie PZU i Hestia
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Chronicle236 odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża ty Pakito nie musisz aż tak agresywnie zaczepiać z tym 7tys za moje auto :D . Bieda w kraju wzdluz i wszerz to co sie dziwic ze ceny lecą. Mój jest zadbany,zapłacilem za niego dużo i co z tego ? Gdybym chciał go sprzedać dziś i dał np cene 20 tys to i tak wiekszość będzie jęczeć że drogo (o ile ktos wogole by zadzwonil bo przecież średnia allegrowa dla tego rocznika to 15k :P ) nie uważasz ? Sinks a co do handlarzy i Eurotaxu to wiadomo że nie ma co porównywać bo przede wszystkim nie kupuje sie auta od handlarza tylko prywatnego bo ten 1 zawsze na tobie musi zarobić bo ma parcie na sprzedaż i najczesciej sprzedaje podpicowane gówno
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Chronicle236 odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża ciekawe czy jakbys chcial AC kupic do tego modelu z 2005r to ile by ci wg eurotaxu czy infoexperta policzyl ubezpieczyciel. Jesli wyceni na 30 tys to juz to bedzie max :!:
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
Chronicle236 odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwg mnie jak na początek 2005r to drogo sie ceni. Pomyśl ze gdy np za 3 lata bedziesz sprzedawal to za ile go sprzedasz, 18tys ? połowa w plecy. Wiadomo ze dobre auta sie cenią ,ale za 2005r w b dobrym stanie w 2 litrach mysle mozna dac max 32tys
-
e91 330D 2006r
Chronicle236 odpowiedział(a) na Chronicle236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażte 7,6 to byłoby cud miód . Pewnie sporo zależy też od konkretnego egzemplarza. Jeden pali 7,6 a inny powie ze mu pali 10 bo moze miec coś zle zgrane ,dopasowane. Dla mnie optimum byłoby auto co w trasie tzw polskiej czyli za tirem 90km/h bez zbednych szalenstw a na autostradzie 140-150km/h paliloby srednio 8l
-
e91 330D 2006r
Chronicle236 odpowiedział(a) na Chronicle236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażfaktycznie pojawila sie. mnie ciekawi ile takie coś pali średnio przy normalnej jeździe (trasa 140km/h, miasto bez szaleństw itp) oczywiście z tzw kilkoma "wybrykami" :) bo automat + 4x4 to pewnie sporo zwiększają, jezdzil ktos i wie ? a co do tej e91 z mojego postu to mialem nadzieje ze moze ktos ogladal lub wie cos wiecej na jej temat bo cena dość wysoka jak na ten rocznik wg mnie
-
e91 330D 2006r
Chronicle236 odpowiedział(a) na Chronicle236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzieki Bronx. W takim razie facet u mnie jest juz skreslony bo kłamał. Mowil ze "byl dyrektorem jakiegos banku w wałczu ale teraz przerzucil sie na jakis projekt i jezdzi sluzbową toyota po polsce". A tu sie okazuje że handluje samochodami i częściami. Jak dla mnie jesli juz przy tym popuścil wodze swojej fantazji to jak mozna komus zaufac i zabulic tyle kasy. Auto fajne wizualnie ale po 1 nie mowil ze handluje autami a po 2 co myslicie o tych niskoprofilowych oponach i felgach 18? Wg mnie 17 oryginalne są najlepsze do tego modelu i nie ma co kombinować. No i to spalanie 6,3 to chyba po autostradzie 100km/h ... Mi pali 5,5-6l/ 100km w mieszanym ale jezdze do 120-130km/h max w trasie i delikatnie raczej, no i mam tylko 2 litry.
-
e91 330D 2006r
Chronicle236 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażco sądzicie o tym aucie? byl ktos moze i ogladal? ja ogladalem ale chetnie poslucham innych opinii. Auto niby super wyposazone itp ale mnie odstraszylo to niskie zawieszenie + 18 calowe kola na cienkiej gumie gdzie w warunkach polskich jazda na nich musi bys straszna... Do tego felgi i opony dostaly juz w PL troche w kość (widac zuzycie, obcierki itp). Do tego zaparkowac tym na krawezniku to wyzsza szkola jazdy. Z tego co slyszalem od mechanikow i znajomych zawieszenie na tych kolach sie ostro zużywa przez polskie dziurawe drogi. ( opony są 225/40 i 215/35) Zastanawia mnie też dlaczego facet tak szybko sprzedaje. Kupil je pol roku temu (a ponoc dlugo szukal) ale dostal niespodziewanie sluzbowe i szkoda zeby stalo w garazu pododbno... no wlasnie : podobno :) Ogolnie szukam zadbanej e91/e90 330D wiec obejrzalem bo wizualnie ladne ale chetnie poslucham opinii kolegów. prosbe o VIN wyslalem ale jakos jeszcze nie dostalem odp ( jak dostane to od razu wkleje, proszę admina /moderatora o wyrozumiałość :) ) viewtopic.php?f=44&t=72889
-
325ti e46 Poznan
Chronicle236 odpowiedział(a) na kuba2259 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwg mnie compacty e46 są brzydkie jak poltora nieszczescia, tył auta szczegolnie jest paskudny no ale co kto lubi..
-
e46 320d VIN CH19412 Bydgoszcz
Chronicle236 odpowiedział(a) na Chronicle236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie wiem czy bajka ale liczyłem na bardziej fachową odpowiedź od znawców tematu ...
-
e46 320d VIN CH19412 Bydgoszcz
Chronicle236 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażponawiam pytanie, tym razem juz z nr VIN w temacie Może ktoś doświadczony pomóc i wyrazić opinię na tego auta? http://tablica.pl/oferta/bmw-320-spalanie-6l-100-km-2002-CID5-ID3nLrN.html#4a936c2b50 Oglądałem je na żywo, auto wydaje się być przyzwoite ale nie jestem zbyt doświadczonym kupującym (to moje pierwsze BMW) dlatego będę wdzięczny za rady/ opinie cena wg mnie dość wysoka jak na rocznik 2002. Na allegro jest prawie że najdroższa z 2002r , co sądzicie ? Rozrząd był robiony 40tys km temu, bo jak twierdzi właściciel zawsze tak robi jak kupuje dla siebie samochód. Ogólnie jak pewnie większość sprzedających zachwala auto ale wolałbym zasięgnąć niezaleznej opinii :) W skrócie chciałbym kupić samochód którym pojeżdzę rok -dwa bez większych napraw i kosztów, warto podjechać z nim do salonu/serwisu bmw na sprawdzenie ? sprawa pilna więc będę wdzięczny za sprawną pomoc forumowiczów
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
interesuje mnie 330 D, XD, CD po lifcie w 2003 r, z 204KM silnikiem budżet około 25tys.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
seqk ja z Wawy, trzeba sie ustawić na to piwo jak wrócisz ,chetnie dowiem sie wiecej o buńkach