Skocz do zawartości

318i PO WYMIANIE TERMOSTATU DALEJ SIĘ GRZEJE


Polwidz

Rekomendowane odpowiedzi

No to masz winowajcę. Jeżeli masz wyciek w chłodnicy, to wsypuje się 1/3 opakowania (tak traktuje instrukcja na odwrocie :)). Miałem kiedyś identyczną sytuację w mojej Audi 80 B3. Też miałem wyciek z chłodnicy, też wsypałem całą tubkę (zamiast 1/3), tez przestało mi działać ogrzewanie (zapchana nagrzewnica) i też summa summarum doprowadziło to do przegrzania silnika. Płucz czym prędzej cały układ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy eszcze raz sprawdziłem tą pompe wody odpaliłem auto odkręciłem korek od zbiorniczka i płyn stoi w miejscu nic się nie podnosi ani nie przelewa a z pompy dochodzi chrupotanie jak sie wsłucham w poniedziałek wymienię pompę i dam znać.Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa - zamiast sprawdzić, to siedział na necie i szukał dziury w całym. Tak to jest, jak bez jakiejkolwiek wiedzy na temat układu chłodzenia bierze się za robotę - układ nie działa prawidłowo, auto się przegrzewa - wymieńmy termostat! Bez zastanowienia się po co on jest i w ogóle co on robi.

 

Wymień pompę wody, wlej płukankę, najlepiej Wynns, bo jest dość agresywna, wymyj to gówno którym "uszczelniałeś", zalej płynem i gwarantuję Ci, że to zadziała.

 

I zrób, a nie tylko mów, że zrobiłeś.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

mój znajomy też nie posłuchał że się spawa, albo wymienia i zapodał jakiś szajs do uszczelniania.

diagnoza: pompa wody do wymiany.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz pompę padniętą. Wcześniej na pewno miałeś ten przelew? Nie da się tego przeoczyć.

I po wymianie płucz układ, ale nie wodą bo to nic nie da tylko środkami do płukania układów chłodzenia. Chyba, że chcesz zajechać kolejną pompę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.