Skocz do zawartości

potrzebuje pomocy z przekaźnikiem ogrzewania tylnej szyby


kamal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pacjent to e36 sedan 91 rok, nie działa mi ogrzewania tylnej szyby, bezpiecznik cały (guzik po włączeniu się świeci), w skrzynce bezpieczników w gnieździe 10 siedzi przekaźnik (pomarańczowy). Przekaźnik sprawny a mimo wszystko prąd nie dochodzi do szyby. Po wyjęciu przekaźnika ze skrzynki bezpieczników stwierdziłem że nie wszystkie "nóżki przekaźnika" mają połączenie z kablami, po rozstawie blaszek połączeniowych stwierdziłem że nie istnieje przekaźnik w takiej konfiguracji nóżek.

Czy znalazłaby się jakaś miła osoba która wyjęła by przekaźnik ze swojej skrzynki bezpieczników, zrobiła zdjęcie nóżek oraz zdjęcia samego gniazda przekaźnika w skrzynce? Byłbym wdzięczny, bo szyba zamarza co rano i ciężko cofać, a od tego chciałbym zacząć rozwiązanie mojego problemu :) Coś czuje że ktoś u mnie coś z kablami pomieszał w skrzynce bezpieczników....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dochodzi dlatego szukam przyczyny najpierw u podstaw czyli bezpiecznik/przekaźnik. jak to ogarnę i nie pomoże to będę szukał dalej... narazie chce sprawdzić i mieć pewność jaki powinien być przekaźnik w gnieździe i ułożenie nóżek, bo nigdzie takich informacji nie znalazłem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam zdjęcie jak to wygląda u mnie....

 

http://img543.imageshack.us/img543/709/9qte.jpg

 

czy jakaś łaskawa osoba może sprawdzić u siebie czy wygląda to tak samo? pomarańczowy przekaźnik ma inaczej ułożone nóżki, gniazdo ma nóżki w pozycjach 2,4,5,6 a przekaźnik pomarańczowy 2,4,6,8... proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.