-
E53 3.0d - doposażenie w tylne grzanie foteli
W tylnej kanapie jest podgrzewana [BAD] i plecy tak jak w fotelach przednich.
-
Stacja multimedialna Android cz ktoś coś??
Bardziej bajer. Darmowe programy nie zdiagnozują nic poza ECU Silnika, więc można zapomnieć o funkcjonalności i zastąpieniu np Inpy. Fajną sprawą jest używanie do Torque czy DashCommand ( ), jak masz trochę więcej niż podstawową wiedzę o procesach zachodzących w silniku to możesz w łatwy sposób ocenić czy wszystko w silniku działa poprawnie. Sam interfejs ELM327 na BT/WiFi jest bardzo tani, więc nie ma się co tu zastanawiać przy zakupie radia za 1400zł czy dodatkowe 30zł to jakiś wydatek, bo tyle kosztują wersje na BT.
-
Stacja multimedialna Android cz ktoś coś??
Ad 1. Nie Ad 2. Radio działa jak każde inne, podłączone jest do anteny fabrycznej. Nie jest to radio internetowe, w urządzeniu siedzi tuner FM Ad 3. Dokładność wyszukiwania stacji wg mnie lepsza niż w ORI, a jakość dźwięku to zależy od systemu audio w samochodzie. Ad 4. Nie wiem o Ci chodzi, ale jeżeli chodzi Ci o skaner OBD typu ELM327 na BT/WiFi to działa to ok - tak jak i DashCommand i Torque Ad 5. Na cenę, takie samo radio kupisz zarówno za 1400 jak i 2000zł (mówię o cenach na allegro) - a generalnie to jeden i ten sam zestaw bebechów tylko z różnym wyglądem. Testowałem wersje dwu i czterordzeniowe na andku 5.1 jak i 6.0 - wszystko działa w miarę podobnie, a rozpiętość cenowa bardzo duża. Ponadto parokrotnie widziałem promocje na aliexpress gdzie radyjko kosztowało ok 200 dolców z Freeshiping do PL - jak będziesz mieć szczęście i nie przywalą cła i vat to masz takie radio obecnie poniżej 800zł. Ja się przesiadłem z ori ekranu 16:9 i navi, na takie radyjko z androidem - powiem tak, nie wyobrażam sobie powrotu to zestawu oryginalnego mimo, że mam wersje audio DSP czyli 10 głośników i SUB w bagażniku. Radio na andku odejmuje E53 jakieś 10 lat spokojnie ;)
-
E53 3.0d - doposażenie w tylne grzanie foteli
Grzana jest [BAD] i plecy. Mam fabrycznie podgrzewaną kanapę i komukolwiek włączę to jest zadowolony, a szczególnie teraz przy dużych mrozach. Może to zbędny bajer, ale zawsze lepiej jest coś mieć niż nie mieć.
-
potrzebuje pomocy z przekaźnikiem ogrzewania tylnej szyby
wrzucam zdjęcie jak to wygląda u mnie.... http://img543.imageshack.us/img543/709/9qte.jpg czy jakaś łaskawa osoba może sprawdzić u siebie czy wygląda to tak samo? pomarańczowy przekaźnik ma inaczej ułożone nóżki, gniazdo ma nóżki w pozycjach 2,4,5,6 a przekaźnik pomarańczowy 2,4,6,8... proszę o pomoc
-
potrzebuje pomocy z przekaźnikiem ogrzewania tylnej szyby
nie dochodzi dlatego szukam przyczyny najpierw u podstaw czyli bezpiecznik/przekaźnik. jak to ogarnę i nie pomoże to będę szukał dalej... narazie chce sprawdzić i mieć pewność jaki powinien być przekaźnik w gnieździe i ułożenie nóżek, bo nigdzie takich informacji nie znalazłem...
-
potrzebuje pomocy z przekaźnikiem ogrzewania tylnej szyby
Witam, pacjent to e36 sedan 91 rok, nie działa mi ogrzewania tylnej szyby, bezpiecznik cały (guzik po włączeniu się świeci), w skrzynce bezpieczników w gnieździe 10 siedzi przekaźnik (pomarańczowy). Przekaźnik sprawny a mimo wszystko prąd nie dochodzi do szyby. Po wyjęciu przekaźnika ze skrzynki bezpieczników stwierdziłem że nie wszystkie "nóżki przekaźnika" mają połączenie z kablami, po rozstawie blaszek połączeniowych stwierdziłem że nie istnieje przekaźnik w takiej konfiguracji nóżek. Czy znalazłaby się jakaś miła osoba która wyjęła by przekaźnik ze swojej skrzynki bezpieczników, zrobiła zdjęcie nóżek oraz zdjęcia samego gniazda przekaźnika w skrzynce? Byłbym wdzięczny, bo szyba zamarza co rano i ciężko cofać, a od tego chciałbym zacząć rozwiązanie mojego problemu :) Coś czuje że ktoś u mnie coś z kablami pomieszał w skrzynce bezpieczników....