Skocz do zawartości

tunel powietrza chłodzący hamulce pre-lci


kifer90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakiś czas temu miałem kolizję z bobrem, kompletuje częsci zostało mi już tylko prawe nadkole i wlot powietrza chłodzący hamulce,

wie ktoś może w jaki sposób to jest montowane? od strony nadkola jest montowane na jedną sróbkę, natomiast druga strona? jest to gdzieś przykręcone zatrzaśnięte?

znalazłem na bmw store coś takiego: (poz1)

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_6950-kanal-powietrza-przedni/vPY56603

 

ale nie wiem czy to jest kompletny tumel czy tylko część od strony nadkola..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a jaki masz zderzak, Mpakiet czy zwykły?

Jeżeli M-Pakiet to potrzebujesz innego kanału, natomiast kanał jest przykręcony na jednej śrubie od nadkola a przód kanału jest na zatrzaskach.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwyklum tez sa wloty na tarcze:) tunel wkladasz odrazu za zderzak,tunel jest wsuniety bedziesz wiedzial do pasa przedniego..zakladasz nadkole i przykrecasz jedna srubka:) i to tyle

 

ale sam element 1 ze ze bmwstore co podałem linka na górze jest kompletny? nic więcej kupowac nie muszę?

możesz powiedzieć gdzie go wsówam? jest możliwość ze przy uderzeniu poszło mi mocowanie tego tunelu?

patrzylem już chyba ze 20 razy za nadkole i nie mam pojęcia jak to jest mocowane, czy poszedł mi sam tunel czy coś jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej nic nie potrzebujesz tylko wlot.na tym wlocie sa dwa takie bolce blastikowe zreszta sam zobaczysz ktore wkladasz w dwa otworki ktore znajduja sie w zmocnieniu,zakladasz nadkole i przykrecasz jedna srubką i tyle.no chyba ze masz urwany kawalek wzmocnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.