Skocz do zawartości

bmw e60 w benzynie


lebron123

Rekomendowane odpowiedzi

witam

w lutym mina 3 lata od posiadania niezawodnego e46 w benzynie. mysle ze juz najwyzszy czas na zmiane na e60. tylko pytanie brzmi czy jest mozliwe kupno dobrego e60 w benzynie w silnikach do 2.5 litra i do 200 koni w rocznikach 2003-2005 cenie do 38 tys zl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź brzmi: JEST TO MOCNO WĄTPLIWE lub mało prawdopodobne. Zadbane E60 z 2004 r sprzedałem w lipcu 2012 za kwotę ~50kPLN.

Wyglądało TAK viewtopic.php?f=155&t=182028

 

Aczkolwiek na otomoto czy allegro Panie same cuda/okazje/perełki :)

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jest mozliwe. 10 letnie auto za 38 tys to spora kwota. auta typu passat czy vectra w tym roczniku i pewnie w lepszym wyposazeniu kupic mozna spokojnie do 20 tys zl wiec to jest prawie 100 procent mniej.wiadomo komort jazdy jest nieporowynwalny ale wszytko weryfiukje cena ktorajest znacznie wyzsza. ja osobiscie kupilem swoja e46 2002 po lifcie za 24.5 po oplatach w lutym 2011 roku. przez caly okres uztykowania wllozylem w nia 250 zl na cewke zaplonowa. mysle ze wszytko jest kwestia wyposazenia bo jak wiadomo bmw sie ceni jesli chodzi o jakies elektroniczne dodatki ktore nie sa w standradzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko jest możliwe tylko trzeba dobrze poszukać,podzwonić,sprawdzić VIN...

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-520i-edition-exclusive-navi-prof-pdc-mfl-chrom-maintal/187112345.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=17&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2007-01-01&maxFirstRegistrationDate=2010-12-31&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&categories=Limousine

 

najlepiej w tym celu udać się samemu na Zachód ale i tak trzeba sprawdzać dobrze,np.w tym przypadku gość pisze"Edition Exclusive" co nie jest prawdą,jest nieźle wyposażona ale to nie jest Edition(przede wszystkim nie ma komfortów i skóry co jest przynależne tej edycji z"automatu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jest mozliwe. 10 letnie auto za 38 tys to spora kwota.

 

Tak jak napisał Prezioso - w tej cenie ciężko będzie znaleźć coś, co nie jest szrotem. No i będzie Cię czekać kolejne spore rozczarowanie - koszty utrzymania E60 to praktycznie dwukrotność E46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.