Skocz do zawartości

E9X Co to za kierownica? Pytanie o blende


Hitalin

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję w niedługim czasie wymienić blendę kierownicy. Moja, taka jak na zdjęciu - ma już mocno zniszczoną gumową powłokę.

http://imageshack.us/a/img19/3825/j281.th.jpg

 

 

Na niemieckim ebayu znalazłem taką kierownicę. Niestety nie mogę jej zlokalizować w żadnym innym miejscu/sklepie. Czy znacie numer tej części? Co to za blenda jest w ogóle? Pasuje do takiej jak moja czy układ przycisków jest inny? Ktoś z Was ma taką?

 

http://imageshack.us/a/img833/8120/3zvd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedglug mnie ta blenda nie bedzie pasowala do kierownicy E9x ma delikatnie inny ksztalt jak sie na nia patrze.

Za to w Carsdream ci moga wyczarowac taka blende tylko dla ciebie sadze.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją blendę (z kiery mpakietowej) jak zaczęła obłazić z tej gumy obkleiłem matową folią. Alternatywnie możesz to zrobić plastidipem (będziesz miał identyczną pseudogumową powłokę). Mogę Ci podesłać zdjęcia ew zrobic krótki DYI jeśli chcesz. Demontaż blendy i jej obklejenie jest bardzo proste (nie ma koniecznośc demontowania airbaga, odkręcasz z tyłu śrubki i zdejmujesz blendę która jest na wcisk podważając ją czymś plastikowym, uważając na kabelki od multifunkcji) a koszt znikomy. Wygląda jak nowa. Dodatkowo zrobienie tego z kierownicą którą wkleiłeś jest jeszcze prostsze do obklejenia bo nie ma znaczka "///M" który trzeba obrabiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, to faktycznie blenda z x1. Wg użytkownika zagranicznego forum pasuje do naszych 3

 

Pytanie tylko czy nie razi akcesorium z x1 w 3

 

a to w takim razie nastepna opcja na blendy w Exx i nie nie uwazam aby razila jest wrecz fajna i unikatowa !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją blendę (z kiery mpakietowej) jak zaczęła obłazić z tej gumy obkleiłem matową folią. Alternatywnie możesz to zrobić plastidipem (będziesz miał identyczną pseudogumową powłokę). Mogę Ci podesłać zdjęcia ew zrobic krótki DYI jeśli chcesz. Demontaż blendy i jej obklejenie jest bardzo proste (nie ma koniecznośc demontowania airbaga, odkręcasz z tyłu śrubki i zdejmujesz blendę która jest na wcisk podważając ją czymś plastikowym, uważając na kabelki od multifunkcji) a koszt znikomy. Wygląda jak nowa. Dodatkowo zrobienie tego z kierownicą którą wkleiłeś jest jeszcze prostsze do obklejenia bo nie ma znaczka "///M" który trzeba obrabiać.
Gdzie wykonuja takie uslugi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją blendę (z kiery mpakietowej) jak zaczęła obłazić z tej gumy obkleiłem matową folią. Alternatywnie możesz to zrobić plastidipem (będziesz miał identyczną pseudogumową powłokę). Mogę Ci podesłać zdjęcia ew zrobic krótki DYI jeśli chcesz. Demontaż blendy i jej obklejenie jest bardzo proste (nie ma koniecznośc demontowania airbaga, odkręcasz z tyłu śrubki i zdejmujesz blendę która jest na wcisk podważając ją czymś plastikowym, uważając na kabelki od multifunkcji) a koszt znikomy. Wygląda jak nowa. Dodatkowo zrobienie tego z kierownicą którą wkleiłeś jest jeszcze prostsze do obklejenia bo nie ma znaczka "///M" który trzeba obrabiać.

 

Dzięki wielkie! Zupełnie o plastidipie zapomniałem, a to najprostsze rozwiązanie.

Kupiłem już blende od X1, za tydzień powinienem ją już założyć. Fotki umieszczę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją blendę (z kiery mpakietowej) jak zaczęła obłazić z tej gumy obkleiłem matową folią. Alternatywnie możesz to zrobić plastidipem (będziesz miał identyczną pseudogumową powłokę). (...).
Gdzie wykonuja takie uslugi?

 

Sam robilem sobie, bardzo prosta sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.