Skocz do zawartości

M3 + G Power 620PS = lepszy od GT-R'a?


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad nowym autem bo mam kupca na swojego GT-R'a.

 

Teodor Myszkowski z Poznania (http://www.teomotors.pl/), który jest moim przyjacielem z wyścigów motocyklowych, znający się na autach sportowych jak nikt inny w tym kraju (wielokrotny MP w Pucharze Porsche) zaproponował M3 zrobione na kompresorze przez G Power na 620 KM. Podobno frajda z jazdy jak w żadnym innym aucie. Sam ma kilka aut między innymi Porsche GT2 i do jazdy wybiera właśnie M3 G Power.

 

Czy ktoś ma takie auto w Warszawie lub w okolicy?

 

Może ktoś natknął się na filmy z takim cackiem w necie? Najlepiej porównanie do GT-R'a

 

Szukam opinii a najlepiej możliwości przetestowania. Podjechałbym swoim GT-R'em i byśmy się pobawili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ale z kim chcesz się bawić jak twój GT-R ma 1494 KM, ciężko o takie zabawki :wink: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nic szybszego niz gtr, ktory masz nie kupisz... ;)

zalezy co rozumiesz poprzez definicje "lepsze auto"...

 

Ja osobiscie od miesiaca uzywam M3 Gpower SKI na codzien i jestem bardzo zadowolony,

100-200 robi w 8.8s, wiadomo ze w stosunku do super carow wrazenia to nie robi, ale jako daily driver sprawdza sie w 100% ;)

wg racelogica tak to idzie, niby zmierzone u kreatora mocy 462 km, ale jak mierzylem tam 335i ktore u rogala mialo 335 koni tu i kreatora podalo mi 299 ;)

https://www.youtube.com/watch?v=2JeekWVKNDQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
jak juz jezdziłes czyms co ma 1400koni to pewnie jakies 620 niezrobi na tobie wrazenia. Mysle ze nawet Aventaror twin turbo by nie zrobil juz wrazenia na tobie. musial bys pojezdzic jakims autem co ma 100koni przez jakis czas i dopiero pozniej przesiadka na g power, chodz powiem ci ze wyszła ostatnia emka e92 od g power ktora ma 720kucy czyli huragan chodz i to pewnie cie nie ruszy jak jezdzisz czym co ma wiecej koni niz Bugatti super sport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.