Skocz do zawartości

Jak wymienić filtr powietrza w E83


automat_82

Rekomendowane odpowiedzi

A ja prosiłbym o podanie dokładnej instrukcji krok po kroku jak zatankować , bo mi laweciarz powiedział : żeby odpalić auto to najpierw trzeba zatankować i przy tym sie dziwnie uśmiechał ;-)

Sorry za taki komentarz ale chyba większość to zrozumiała.

 

Ps.

Jak ktoś nie wie sam od siebie jak wymienić filtr powietrza to niech lepiej auta się nie dotyka.

To nie znaczy że musi się na tym znać bo możne tłuc kasę w innej domenie i zlecać garażowi wszystkie serwisy.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy że jak ktoś nie umie to nie znaczy że nie może się nauczyć,zresztą ja osobiście też miałem problem tzn. nie wiedziałem co i jak odkręcić a to nie znaczy że nie umiem.Poszukałem na necie i znalazłem http://lubiemajsterkowac.pl/motoryzacja/48-bmw/50-e46-320d-wymiana-filtr-powietrza

Może się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja prosiłbym o podanie dokładnej instrukcji krok po kroku jak zatankować , bo mi laweciarz powiedział : żeby odpalić auto to najpierw trzeba zatankować i przy tym sie dziwnie uśmiechał ;-)

Sorry za taki komentarz ale chyba większość to zrozumiała.

 

Ps.

Jak ktoś nie wie sam od siebie jak wymienić filtr powietrza to niech lepiej auta się nie dotyka.

To nie znaczy że musi się na tym znać bo możne tłuc kasę w innej domenie i zlecać garażowi wszystkie serwisy.

 

Widzę, że kolegę emigranta trzyma się szyderczy humor :cool2:

Pocwaniakować to bardzo prosta rzecz a samemu to pewnie i wspomnianego tankowania samemu szanowny pan nie wykona tylko obsługa stacji musi pomagać. To, że ktoś nie wie jak nie znaczy że nie potrafi więc wstrzymaj się z takimi komentarzami koleżko z Kanady. Nie znasz odpowiedzi na pytanie to nie zabieraj głosu bo przez takich jak ty prawie każde forum jest napchane śmieciowymi postami, które powodują, że fora stają się bezużyteczne.

 

A pozostałym użytkownikom dziękuję za wskazówki. Nie chciałem niepotrzebnie rozkręcać wszystkich osłon aby dostać się do filtra.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Automat_82, masz sporo racji pisząc

Widzę, że kolegę emigranta trzyma się szyderczy humor

Ale to z powodu jak to sam zauważyłeś

każde forum jest napchane śmieciowymi postami, które powodują, że fora stają się bezużyteczne.

Widząc błahe pytanie to sądzę że to odstrasza prawdziwych fachowców do czytania takich postów.

Ta ironia nie była bezpośrednio adresowana do autora wątku ale to innych czytających aby zamieszczać jak najmniej błahych problemów.

Jak bardzo uraziłem to sorry ale jednak sądzę że nasze posty zrobią spodziewany efekt.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się chyba muszę wtrącić:

 

Widząc błahe pytanie to sądzę że
zdaje się, że chodzi Ci Kolego o głupie pytanie :nienie:

 

Jest takie stare mądre przysłowie "nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi"

 

Nie ma głupich pytań to znaczy, że nawet złe pytanie, o ile uzyskamy mądrą odpowiedź czyni nas mądrzejszymi. Tylko głupie odpowiedzi są złe, z głupich pytań można zawsze coś wynieść.

 

I jeszcze jedno

 

to odstrasza prawdziwych fachowców do czytania takich postów.

 

forum jest bardziej dla potrzebujących pomocy a dobry fachowiec chętnie pomaga w każdym temacie.

 

Bez urazy :norty: :norty: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.