Skocz do zawartości

BMW e46 coupe WBABM11030JK06857


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/bmw-320-320ci-150km-xenon-navi-serwis-C31387820.html Wygląda ładnie, jest całkiem zadbane, jakieś info o tym autku? Coś ze zdjęć? Ktoś oglądał może albo z okolic? Kiedyś słyszałem, że z Gniezna to nie ma co patrzeć nawet ale zobaczymy co wy o tym sądzicie :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tamtych okolic mialem do kupienia coupe 2004r srebrne sliczne koles mi wyslal zdj jak była uderzona przed naprawa... niby prawy blotnik i lekko zadarta maska z lampa pojechalem:) tak znoranego auta jeszcze nie widzialem jak sie okazalo nie bylo na nim ani jednego nie malowanego elementu lacznie z dachem; ) na co koles mi powiedzial ze nic o tym nie wiedzial i cos w Niemczech musieli robic hahahha podobna akcje mialem golfem v z tych terenow ;) Gniezno to zaglebie handlarzy i to prawie pewna wyjebka choc moze tobie sie poszczesci ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tamtych okolic mialem do kupienia coupe 2004r srebrne sliczne koles mi wyslal zdj jak była uderzona przed naprawa... niby prawy blotnik i lekko zadarta maska z lampa pojechalem:) tak znoranego auta jeszcze nie widzialem jak sie okazalo nie bylo na nim ani jednego nie malowanego elementu lacznie z dachem; ) na co koles mi powiedzial ze nic o tym nie wiedzial i cos w Niemczech musieli robic hahahha podobna akcje mialem golfem v z tych terenow ;) Gniezno to zaglebie handlarzy i to prawie pewna wyjebka choc moze tobie sie poszczesci ;)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

400 km to troszkę za daleko na szukanie szczęścia w miejscu z taką renomą, już się najeździłem a perełki szukam już od lipca... Jak ktoś coś zauważy lub ma do dodania to czekam, może akurat nie jest tam tak źle jak słyszałem i mówi kolega :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kolego troche za autkiem jezdzilem po polsce z 5 sztuk ogladalem km zjechane i z doswiadczenia ci powiem ze nie ma nic zadawalajacego :/ polecam wyjazd niemcy i tam na pewno znajdziesz zadbane i ktore cie zadowoli tylko oczywiscie od prywatnego sprzedawcy bo komisy tam tez wiele do zyczenia daja :) mobile.eu tu szukaj jak jestes zainteresowany :) tak czy siak powodzenia w zakupie :)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kolego troche za autkiem jezdzilem po polsce z 5 sztuk ogladalem km zjechane i z doswiadczenia ci powiem ze nie ma nic zadawalajacego :/ polecam wyjazd niemcy i tam na pewno znajdziesz zadbane i ktore cie zadowoli tylko oczywiscie od prywatnego sprzedawcy bo komisy tam tez wiele do zyczenia daja :) mobile.eu tu szukaj jak jestes zainteresowany :) tak czy siak powodzenia w zakupie :)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Troszke poszukane, zbieram ofery z pewnego obszaru i w najbliższym czasie będzie wyjazd. Wciąż mam jeszcze nadzieje na coś w Polsce więc nie ustaje w poszukiwaniach! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy handlarze z Gniezna są krętaczami,ale wiadomo jak w każdym komisie czy u handlarzy trzeba mieć pod okiem dużą ostrożność.Zresztą kiedyś miałem sprawną lale Megane II to akurat wystawiłem w Gnieźnie to się sprzedała.

Popytaj o stan i książkę to się dowiedz dokładnie

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez kolego troche za autkiem jezdzilem po polsce z 5 sztuk ogladalem km zjechane i z doswiadczenia ci powiem ze nie ma nic zadawalajacego :/ polecam wyjazd niemcy i tam na pewno znajdziesz zadbane i ktore cie zadowoli tylko oczywiscie od prywatnego sprzedawcy bo komisy tam tez wiele do zyczenia daja :) mobile.eu tu szukaj jak jestes zainteresowany :) tak czy siak powodzenia w zakupie :)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Tak tylko ze ci prywatni sprzedawcy zajadają sie kebabami lub piją smirnoffa :duh: :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.