Skocz do zawartości

nie dogrzewa sulnika max 50 st


mks_socho

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem nie dogrzewnia sie e46 320d 00r 136kn jadac nawet 50 km auto maks wskaznik ma za niebieskim polem powietze z nadmuchu jest cieple auto jedynie lapie srodek 90 st przy jezdzie miejskiej ruszanie itp hamowanie lecz gdy wyskocze na trase i jade spokpjnie na 5 to spada w dol Kupilem wlasnie nowy glowny termostat z obudowa lecz slyszalem o termo egru i nie wiem jak to rozwiazac prosze o pomoc pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz witaj !

Temat przerabiany wiele razy.

Nie podajesz rocznika twojego nabytku ale jak piszesz to dwóch termostatach to chyba znasz swoje auto i pewnie tak jest.

Tak jak już kolega napisał wymień obydwa termostaty i płyn .

Z opisu by wynikało że to termostat główny się nie domyka lub za wcześnie otwiera, po prostu cały czas masz obieg .

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja uwaga

Nie podajesz rocznika twojego nabytku ale jak piszesz to dwóch termostatach to chyba znasz swoje auto i pewnie tak jest.
była skierowana do mks_sucho bo pisal
Kupilem wlasnie nowy glowny termostat z obudowa lecz slyszalem o termo egru

Ale faktycznie mój post mylnie zaadresowałem

Mateusz witaj !

Ja na twoim miejscu to bym wymienił obydwa termostaty i do tego płyn.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja użyłbym głowy do myślenia oraz narzędzia zwanego "WYSZUKIWARKA". Jest bardzo ładny opis jak sprawdzić termostat EGR i zajmuje to 20 minut - to nie, lepiej siedzieć i pytać na forum, może samo się zrobi...

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos witaj !

Często tu się zdarzają na naszym forum bywalcy co mają 10-15 lat co im ojciec powiedział : wykosztowałem się na komunie aby wam kompa kupić to chodziarz poszukajcie w necie jak naprawić dolegliwości naszego auta.

A my tu na forum się dziwimy że pomimo jest wyłożona kawa na ławę to dalej goście nie kumają, po mimo wszystko jestem dobrej myśli bo jak pytają to znaczy mają zainteresowania i kiedyś coś z tego będzie.

Albo się trafi jakiś pleban co to na mechanice się nie zna ale zna się na ludzkiej psychice i się wtopy boi więc chce się wszystkiego dowiedzieć zanim pójdzie do mechanika.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.